informacja medyczna | informacja medyczna | informacja motoryzacyjna | informacja budowlana | windykacja | praca | sprzedam | sprzedam
zarejestruj się |
zaloguj się
medyczne: informacja medyczna lekarz stomatolog weterynarz ogłoszenia zwierzęta klinika badanie sanatorium lekarze zdrowie lekarz
prawnicze: prawnik prawnicy windykacja komisariat ochroniarze sąd rejonowy sąd okręgowy sąd apelacyjny urząd miejski komornicy odsetki ustawowe odsetki podatkowe
budowlane: informacja budowlana ranking fachowców fachowiec działki budowlane
motoryzacyjne: informacja motoryzacyjna ranking mechaników pomoc drogowa holowanie
ogłoszeniowe: sprzedam praca baza adresowa platforma handlowa kwiaty na telefon wrocław centrum ogłoszeń prasowych
wybierz kategorię
 

Meblox

moje ogłoszenia
Informacje
Odwiedziny strony: 25295
Reklama
Nazwa:
Meblox
Adres:
Reymonta 33
97-500 Radomsko , łódzkie
Telefon:
(60) 276 13 50,
---
www:
e-mail:
---
Kontakt:
Napisz do nas - czekamy na Twój kontakt 24h
godziny pracy ... zobacz ...
sprawdź inne formy kontaktu ... zobacz ...
rejestracja telefoniczna ... zobacz ...
rejestracja internetowa ... zobacz ...
kliknij tutaj ...
Osób na stronie: 2
| Popularność:
3.1 | Ocena:
2.9 (głosów 28)

Opinie o mnie

Wartość opinii:
2.9
Pozytywnych:
16  
Neutralnych:
0  
Negatywnych:
12  
Łącznie:
28  

Dodaj opinię

Pokaż opinie:              
Opinia: Pozytywna
Autor: jacmar 379108
Reklamacja załatwiona pozytywnie wymienione dwa fronty mebli kuchennych- kontakt z firmą OK,jakość mebli adekwatna do ceny.Dziękuję i pozdrawiam.
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 0 )     Nie zgadzam się ( 2 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Negatywna
Autor: romek 378028
Odradzam wszystkim współpracę z firmą Meblox Wojciech Samulewicz. Za błędy w pomiarach i wadliwe wykonanie mebli zrzucają odpowiedzialność na klienta a za usunięcie usterki każą sobie dodatkowo zapłacić. Cwaniactwo i naciąganie naiwnych ludzi. Omijać szerokim łukiem !!!
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 4 )     Nie zgadzam się ( 0 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Pozytywna
Autor: robert bielski 377617
Jedna wielka tragedia. Nie polecam tego produceta,montarz ludzie nie kompetetni. Zprzykorscia serdecznie odradzam. Dziekuje firmie za wkład i za zangazowanie. Lepiej juz w castoramie, co innego przy projekcie a Panowie montarzysci bez potrzebnych narzedzi i kwalifikacji.
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 4 )     Nie zgadzam się ( 0 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Negatywna
Autor: Grzela 376710
Nie polecam firmy Meblox, gość od pomiarów kompletnie nie wie co to są meble na wymiar i jest mu wszystko jedno czy szpara między meblami ma centymetr czy 10 a po wykonaniu złej roboty nie ma z kim rozmawiać, stanowczo odradzam.
Zgadzam się ( 2 )     Nie zgadzam się ( 0 )   zgłoś nadużycie
Dyskusja:
Opinia: Pozytywna
Autor: Grzela 376881
Śmieszne albo tragiczne, przy meblach na wymiar centymetr albo trzy ma znaczenie i wypadałoby o tym wiedzieć a nie zastawiać się krzywym piecem gazowym który wisi prosto a jeżeli faktycznie jest trochę krzywo to nie na tyle żeby różnica w bokach wynosiła 3 cm. Wydawałoby się że coś takiego można szybko i sprawnie załatwić a nie olać klienta, wtedy moja opinia na temat mebli zupełnie by się zmieniła.
Przyłącz się do dyskusji Zgadzam się ( 0 )     Nie zgadzam się ( 0 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Pozytywna
Autor: Meblox 376787
Proszę nie wyolbrzymiać . Pan myślał ze będziemy mu obudowywać Junkers gazowy co do centymetra. Z jednej strony luz 1 cm, natomiast z drugiej jak sam klient stwierdził 3 cm. Na forum pisze ze 10 - fajnie ale fantazje ma Pan bujną. Forum wszystko przyjmie co klient napisze. Pytanie tylko czy to jest prawda ?! Montażyści sprawdzili ze piecyk jest krzywo zamontowany.
Przyłącz się do dyskusji Zgadzam się ( 0 )     Nie zgadzam się ( 2 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Pozytywna
Autor: Grzela 376695
Nie polecam firmy Meblox, gość od pomiarów kompletnie wie co to są meble na wymiar i jest mu wszystko jedno czy szpara między meblami ma centymetr czy 10 a po wykonaniu złej roboty nie ma z kim rozmawiać, stanowczo odradzam.
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 1 )     Nie zgadzam się ( 0 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Negatywna
Autor: Nikola 375425
No niestety i ja muszę dodać negatywną opinię. Kuchnia montowana miesiąc temu. Cena delikatnie mówiąc wygórowana...7 tysięcy za taki szajs. Listwy maskujące odstają w listwie łączącej blaty już odspojenia i szczeliny, zawiasy skrzypią, ciężko chodzą listwa przy sokoliku wylazła i fruwa po podłodze...blat też nie powala wyglądem jest starego typu owalny, ładniejsze grubsze i masywne widziałam w Obi w tym samym odcieniu. Jestem zniesmaczona, aaa no i jeszcze przestał działać Cichy domyk w cargo. Po prostu nie zamyka się i tyle... Szok jutro to reklamujemy ciekawe co usłyszymy. I to wszystko po miesiącu. Ludzie, zastanówcie się milion razy przed podjęciem współpracy z tymi ludźmi. Ceny z kosmosu a efekt amatorszczyzny i najgorszego najtańszego dziadostwa.
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 2 )     Nie zgadzam się ( 0 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Pozytywna
Autor: Grzegorz 370981
Witam Polecam gorąco firmę Meblox. Duży plus dla Mariusza przy projektowaniu mebli. Przyjechał na miejsce, doradził co lepsze pięknie rozrysował i odrazu wycenił . Termin realizacji dotrzymany, montaż w ciągu jednego dnia. Co do ekipy montażowej duży pozytyw - znają się chłopaki na robocie. Napewno będę polecał tą firmę.
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 0 )     Nie zgadzam się ( 1 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Negatywna
Autor: eleonor 366419
odradzam, robili rodzicom meble kuchenne na wymiar. Osoba mierząca chyba nie zna się na podstawowych umiejętnościach potrzebnych do mierzenia. Pan nie odbiera albo urywa rozmowę. odradzam
Zgadzam się ( 2 )     Nie zgadzam się ( 0 )   zgłoś nadużycie
Dyskusja:
Opinia: Pozytywna
Autor: Meblox 371052
Pewnie chodzi o meble kuchenne robione przez nasza firmę ale BEZ MONTAŻU . Pan sobie źle poustawiał meble po czym dostał instruktarz telefoniczny, gdzie popełnił błąd. Oczywiście sprawdziliśmy projekt i pomiary pomieszczenia. Wszystko się zgadzało co do centymetra.
Przyłącz się do dyskusji Zgadzam się ( 0 )     Nie zgadzam się ( 0 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Negatywna
Autor: Adeon 364465
Opinie negatywna oczywiscie, moj blad. Zabrał 1000zł i nie zamierza oddać. Blokuje niewygodne rozmowy, nie odpisuje na sms. Buta, arogancja, chamstwo.
Zgadzam się ( 0 )     Nie zgadzam się ( 0 )   zgłoś nadużycie
Dyskusja:
Opinia: Pozytywna
Autor: Meblox 371007
Dlaczego Pan nie napisał ze obudził się po pół roku po wpłaceniu zaliczki. Z Pana strony nie było żadnej rezygnacji ani ustnej, ani pisemnej. Przypominam ze termin wykonania mebli był miesięczny. Zamówił Pan meble w innej firmie i nawet nie poinformował o tym fakcie. Dostał Pan pismo, ze koszty poniesione przez firmę były większe jak wpłacona zaliczka. Przesłana była faktura potwierdzająca wpłatę.
Przyłącz się do dyskusji Zgadzam się ( 0 )     Nie zgadzam się ( 0 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Pozytywna
Autor: Jacek 364442
Gość wziął 1000zł zaliczki po czym oznajmił, iż pieniędzy nie ma zamiaru oddawać. Działa z zimną krwią, blokuje rozmówców, nie odpisuje na sms.
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 0 )     Nie zgadzam się ( 0 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Negatywna
Autor: mirosław kowaluk 358436
nigdy więcej żadnych mebli z tej firmy ,wysłałem maile,zdjęcia,sms,wykonania bubli mebli kuchennych zero odzewu chyba wrzucę na fb niech zobaczą wszyscy
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 10 )     Nie zgadzam się ( 0 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Negatywna
Autor: Barbara 347236
Odradzam współpracę z firmą "Meblox". Pół roku temu montowali mi kuchnię . Po pół roku wszystkie zawiasy się ruszają , Między szafkami są szczeliny, listwy narożne nie trzymają się mebli. W trakcie rozmowy telefonicznej z p. Samulewiczem usłyszałam że reklamacji nie ma . a szafki to sobie mam sama wyregulować . a zawiasy się ruszają bo żle użytkuję szafki. Koszmarne podejście do klienta . Arogancja i brak szacunku.
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 6 )     Nie zgadzam się ( 0 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Negatywna
Autor: Potencjalny klient 337732
Podczas spotkania, P. Mariusz wykazał się kompletnym brakiem kompetencji oraz arogancją. Sprawiał wrażenie jakby mu się nie chciało pracować, tak jakby chciał odbyć tylko kolejkę u następnego klienta. Nawet nie doszło do pomiaru kuchni, ponieważ Pan Mariusz nie wiedział co chce mierzyć i w jakim celu, jak sam powiedział, po położeniu gładzi i tak będzie musiał to mierzyć od początku i wtedy dopiero będzie mógł robić meble... Czas zrobienia mebli kuchennych bliżej nie określony - może pół roku albo jeszcze inny termin. Nie polecam tej firmy, a nawet odradzam współpracę z panem Mariuszem.
Zgadzam się ( 5 )     Nie zgadzam się ( 0 )   zgłoś nadużycie
Dyskusja:
Opinia: Pozytywna
Autor: Meblox 371093
Powiem krótko dziwny negatyw. Żadna firma nie odpowiada za pomiary zrobione przed remontem, a stanem faktycznym po. Meble robione na wymiar w większości przypadków mierzone są dopiero po remoncie i czas realizacji liczy się od tego momentu. Dla Pana wiadomości czas realizacji w naszej firmie to ok miesiąca. Pan zapewne chciał zamówić meble przed remontem, a montaż mieć zaraz po. Nie Pan pierwszy i nie ostatni. Niestety przynajmniej nasza Firma tak nie działa i nie bierze w ten sposób za to odpowiedzialności z racji tego, ze meble zawsze są robione na indywidualne zamówienie. Pan niestety nalezy do nielicznych co myślą inaczej i wypisują głupie opinie.
Przyłącz się do dyskusji Zgadzam się ( 0 )     Nie zgadzam się ( 0 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Negatywna
Autor: Anna Urantówka 316637
Chciałabym sprostować, że zamieszczona przeze mnie opinia na temat sposobu i jakości wykonanego montażu szafy do zabudowy dotyczyła niewątpliwie firmy Samulewicz Wojciech Firma Meblox przy ul. Ładnej 65, Radomsko.
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 0 )     Nie zgadzam się ( 0 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Negatywna
Autor: Anna Urantówka 316535
Witam, Pozwoliłam sobie napisać w związku z wczorajszym montażem szafy w zabudowie u moich rodziców, wyrażając tym samym niezadowolenie z wykonanej usługi, sprawa nie dotyczy póki co zamontowania zamówionego produktu - jednakże jakość i sposób jego montażu pozostawia wiele do życzenia. Przed montażem zostały poczynione pewne pracę remontowe tudzież gładzie i malowanie przedpokoju. Podczas montażu szafy pracownicy firmy nie wykazali się ostrożnością i dokonali pewnych znaczących zniszczeń (otarć ścian), co wymaga poprawy że strony osoby od remontu. Zapoznając się z opiniami na temat firmy - przeczytałam, że właściciel firmy nie jest skory do rozpatrywania skarg swoich klientów, takie stanowisko jest dla mnie niezrozumiałe. Powinno Mu zależeć na satysfakcji klientów firmy. Szczerze powiedziawszy nie będę polecać tej firmy nikomu, sama również z ich usług nie skorzystam. A wystarczyłoby "głupie" przepraszam ze strony pracowników.
Zgadzam się ( 2 )     Nie zgadzam się ( 0 )   zgłoś nadużycie
Dyskusja:
Opinia: Pozytywna
Autor: Meblox 371182
\"Zapoznając się z opiniami na temat firmy...\" ? Rozumiem, ze Pani nie interweniowała w tej sprawie - przynajmniej ja sobie tego nie przypominam. Oczywiście czynimy wszelkie starania, żeby podczas montażu nie narobić szkód wynikłych z naszego montażu - jeżeli takie powstały to przepraszamy. Prosimy o kontakt w celu rekompensaty.
Przyłącz się do dyskusji Zgadzam się ( 0 )     Nie zgadzam się ( 0 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Pozytywna
Autor: Aganieszka 334855
witam,ta firma w roku 2016 robiła Pani meble? ja mam zamowione u nich i jestem przerazona,bo na pomiarze wydawalo sie ze wszystko gra.Matko boska,8 000 zł i jestem naprawde przerazona,ze mi ją spieprzą.
Przyłącz się do dyskusji Zgadzam się ( 1 )     Nie zgadzam się ( 0 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Pozytywna
Autor: Damian 16080
Witam, moje doświadczenie jest inne niż poprzedników z tego powodu postanowiłem napisać. Zlecenie moje dotyczyła mebli pokojowych gdzie ściany były bardzo krzywe podobnie jak i podłogi (stare budownictwo) ekipa spisała się pewrfekcyjnie. Co do samej obsługi tez brak zastrzeżeń - informacje i sugestie trafne, pomoc w wyborze materiałów i pełna dyspozycyjność przy miłym kontakcie mimo czasem późnych godzin. Oferta nie była najtańsza z opcji jakie posiadałem, ale atmosfera i współpraca ze studiem przekonały do takiego a nie innego wyboru. Ja polecam studio w Tychach
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 0 )     Nie zgadzam się ( 4 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Negatywna
Autor: polan 86
Kazdemu kto zastanawia się nad współpracą z tą firmą gorąco....ODRADZAM!!!!!Kompletna amatorszczyzna , arogancki włascicel który wszelkie próby reklamowania i zgłaszania problemów po prostu wpuszcza w kibel...zamówiłem szafę , towar niezgodny z zamówieniem , nie ten kolor , złe wykonanie , drzwi szafy z jednej strony ciągle się otwieraja , próby interwencji odbierane jako agresywne i arogancje zachowanie z mojej strony!!!!!ODRADZAM WSZYSTKIM!!!!
Zgadzam się ( 9 )     Nie zgadzam się ( 2 )   zgłoś nadużycie
Dyskusja:
Opinia: Pozytywna
Autor: Meblox 371124
Tutaj to chyba Pan pomylił firmę. Nie zdażyło nam się jeszcze pomylić koloru szafy przesuwnej. Zawsze wszystko jest szczegolowo rozpisywane. Oszczerstwa wyssane z palca nie dotyczące naszej firmy.
Przyłącz się do dyskusji Zgadzam się ( 0 )     Nie zgadzam się ( 0 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Pozytywna
Autor: Anka 337702
pisze Pan o firmie Mariusz Samulewicz? zamówiłam u nich kuchnie, teraz mam powazny dylemat..wydac ponad 7000zl za kuchnie to naprawde duza kasa
Przyłącz się do dyskusji Zgadzam się ( 0 )     Nie zgadzam się ( 0 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Negatywna
Autor: Ernest 511
Radzę się poważnie zastanowić nad jakimkolwiek zamówieniem w Firmie Meblox... zapłaciłem za kuchnię na wymiar 3500 PLN. Po niespełna dwóch miesiącach odkleił się laminat od blatu, po telefonicznej interwencji reklamacyjnej usłyszałem, że cyt. "trzymałem ten blat zbyt długo w wodzie"... tłumaczenie właściciela firmy Meblox, że nie odpowiadają za jakość komponentów, z jakich wykonano meble, jest żenujące... Ćwiknąć klienta na 3500 - to się liczy ;-). Powiedziano mi, że w ramach gwarancji mogą mi wymienić ten blat za dodatkową stówkę.... śmiech przez łzy... P.S. Reklamacji pisemnej złożonej na początku lipca nie rozpatrzono do dnia dzisiejszego...
Zgadzam się ( 141 )     Nie zgadzam się ( 66 )   zgłoś nadużycie
Dyskusja:
Opinia: Pozytywna
Autor: Meblox 371139
Dobrze pamietam reklamacje !? Odbyły się oględziny w mieszkaniu inwestora. Nie było to odklejenie się laminatu lecz ewidentne spuchniecie blatu po zalaniu. Wykazaliśmy dobra wolę na wymianę tego blatu po kosztach - klient niestety odmówił. Jeżeli chodzi o pismo, nic takiego nie miało miejsca - nie dostaliśmy żadnego powiadomienia.
Przyłącz się do dyskusji Zgadzam się ( 0 )     Nie zgadzam się ( 0 )   zgłoś nadużycie

Dodaj swoją opinię i pomóż innym podjąć słuszną decyzję

Rekomendowani specjaliści
Ostatnio przeglądani
Specjaliści w regionie

Niwa Szczecin

ul. Energetyków 9 70-656 Szczecin , woj. zachodniopomorskie
Kategoria: Budowa, Remonty Szczecin
Ocena:
4.4
(wartość oceny 40) 47/0/7

Mieczysław Serafiński

ul. Nauczycielska 2 05-220 Zielonka , woj. mazowieckie
Kategoria: Projekty, przygotowanie inwestycji Zielonka
Ocena:
0
(wartość oceny 0) 0/0/0

Budstol Invest Sp. z o.o.

ul. Pestalozziego 3 85-095 Bydgoszcz , woj. kujawsko-pomorskie
Kategoria: Budowa, Remonty Bydgoszcz
Ocena:
5
(wartość oceny 1) 1/0/0

Private Brokers

ul. Kazimierza Wielkiego 142 30-082 Kraków , woj. małopolskie
Kategoria: Projekty, przygotowanie inwestycji Kraków
Ocena:
3.3
(wartość oceny 2) 4/0/2

Zakład usług kominiarskich

ul. Cmentarna 16 46-023 Osowiec Śląski , woj. opolskie
Kategoria: Budowa, Remonty Osowiec Śląski
Ocena:
0
(wartość oceny 0) 0/0/0

TiG s.c.

ul. Leśna 25/39 24-100 Puławy , woj. lubelskie
Kategoria: Budowa, Remonty Puławy
Ocena:
0
(wartość oceny 0) 0/0/0

Mostostal Chełm Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo budownictwa metalowego

ul. Fabryczna 6 22-100 Chełm , woj. lubelskie
Kategoria: Budowa, Remonty Chełm
Ocena:
0
(wartość oceny 0) 0/0/0

Prestige-Dom. PHU

ul. Księżnej Jolanty 35a 62-800 Kalisz , woj. wielkopolskie
Kategoria: Budowa, Remonty Kalisz
Ocena:
0
(wartość oceny 0) 0/0/0

Omega Am. Sp. z o.o.

ul. Parkowa 24 81-726 Sopot , woj. pomorskie
Kategoria: Budowa, Remonty Sopot
Ocena:
0
(wartość oceny -1) 0/0/1

San El SC. Mejsner Z.A., Kiciński K., Śliwka A.

ul. Sieroszewskiego 34 24-100 Puławy , woj. lubelskie
Kategoria: Budowa, Remonty Puławy
Ocena:
0
(wartość oceny 0) 0/0/0

Remoprojekt-2. Zakład usług projektowych i budowlanych. Szczęśniak E.

ul. Okrzei 3 lok. 35 20-128 Lublin , woj. lubelskie
Kategoria: Budowa, Remonty Lublin
Ocena:
0
(wartość oceny 0) 0/0/0

Karabela Sp. z o.o. PW.

ul. Partyzantów 12 22-842 Zamość , woj. lubelskie
Kategoria: Budowa, Remonty Zamość
Ocena:
0
(wartość oceny 0) 0/0/0

Parkiet Styl. Teper T.

ul. Leśna 25a lok. 32 24-100 Puławy , woj. lubelskie
Kategoria: Budowa, Remonty Puławy
Ocena:
0
(wartość oceny 0) 0/0/0

Dor. Sp. z o.o.

ul. al. Szucha 11a lok. 1 00-580 Warszawa , woj. mazowieckie
Kategoria: Budowa, Remonty Warszawa
Ocena:
0
(wartość oceny 0) 0/0/0

KamBruk. Jeziorski K.

ul. gen. Hallera 5/3 63-900 Rawicz , woj. wielkopolskie
Kategoria: Budowa, Remonty Rawicz
Ocena:
0
(wartość oceny -1) 0/0/1

Polmarche Nutrition Sp. z o.o.

ul. Jasielska 50/90 02-128 Warszawa , woj. mazowieckie
Kategoria: Budowa, Remonty Warszawa
Ocena:
0
(wartość oceny 0) 0/0/0

Hędrzak Krzysztof. Usługi hydrauliczne

ul. 8 36-212 Trześniów , woj. podkarpackie
Kategoria: Budowa, Remonty Trześniów
Ocena:
0
(wartość oceny 0) 0/0/0

E & J s.c. Przedsiębiorstwo innowacyjno - wdrożeniowe. Brożek E., Szczepaniuk J.

ul. Kościuszki 35A 21-300 Radzyń Podlaski , woj. lubelskie
Kategoria: Budowa, Remonty Radzyń Podlaski
Ocena:
0
(wartość oceny 0) 0/0/0

Ejs. Firma projektowo-wykonawcza

ul. Narcyzowa 7 22-400 Zamość , woj. lubelskie
Kategoria: Budowa, Remonty Zamość
Ocena:
0
(wartość oceny 0) 0/0/0

Dekor. Wszoła M.

ul. rondo Wyszyńskiego 28/27 22-400 Zamość , woj. lubelskie
Kategoria: Budowa, Remonty Zamość
Ocena:
0
(wartość oceny 0) 0/0/0

Jurbud. Usługi remontowo - budowlane, wykończenia wnętrz

ul. Połaniecka 8 lok. 49 22-100 Chełm , woj. lubelskie
Kategoria: Budowa, Remonty Chełm
Ocena:
0
(wartość oceny 0) 0/0/0

Kurzempa H. Zakład usług kominiarsko - budowlanych

ul. Partyzantów 5a lok. 67 24-100 Puławy , woj. lubelskie
Kategoria: Budowa, Remonty Puławy
Ocena:
0
(wartość oceny 0) 0/0/0

Gallaś Tomasz. Zakład wodno-kanalizacyjny

ul. 3 Maja 36a 62-041 Puszczykowo , woj. wielkopolskie
Kategoria: Budowa, Remonty Puszczykowo
Ocena:
0
(wartość oceny 0) 0/0/0
Specjaliści w regionie Bud24.PL
dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podlaskie podkarpackie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie kontakt współpraca reklama regulamin polityka prywatności
Wszelkie prawa zastrzeżone © Bud24.PL 2012