informacja medyczna | informacja medyczna | informacja motoryzacyjna | informacja budowlana | windykacja | praca | sprzedam | sprzedam
zarejestruj się |
zaloguj się
medyczne: informacja medyczna lekarz stomatolog weterynarz ogłoszenia zwierzęta klinika badanie sanatorium lekarze zdrowie lekarz
prawnicze: prawnik prawnicy windykacja komisariat ochroniarze sąd rejonowy sąd okręgowy sąd apelacyjny urząd miejski komornicy odsetki ustawowe odsetki podatkowe
budowlane: informacja budowlana ranking fachowców fachowiec działki budowlane
motoryzacyjne: informacja motoryzacyjna ranking mechaników pomoc drogowa holowanie
ogłoszeniowe: sprzedam praca baza adresowa platforma handlowa kwiaty na telefon wrocław centrum ogłoszeń prasowych
wybierz kategorię
 

Biuro Rogulski Zenon Rogulski Europejskie
Centrum Odszkodowań

moje ogłoszenia
Informacje
Odwiedziny strony: 46774
Reklama
Nazwa:
Biuro Rogulski Zenon Rogulski Europejskie
Centrum Odszkodowań
Adres:
Piłsudskiego 33A/1
67-100 Nowa Sól , wielkopolskie
Telefon:
(68) 458 85 00,
---
Kontakt:
Napisz do nas - czekamy na Twój kontakt 24h
godziny pracy ... zobacz ...
sprawdź inne formy kontaktu ... zobacz ...
rejestracja telefoniczna ... zobacz ...
rejestracja internetowa ... zobacz ...
kliknij tutaj ...
Osób na stronie: 1
| Popularność:
3.8 | Ocena:
4.5 (głosów 10)

Opinie o mnie

Wartość opinii:
4.5
Pozytywnych:
9  
Neutralnych:
0  
Negatywnych:
1  
Łącznie:
10  

Dodaj opinię

Pokaż opinie:              
Opinia: Pozytywna
Autor: Poszkodowany 451524
Nie polecam. Daja do podpisu papiery by ubezpieczyciel przelewal pieniadze na ich konto, po czym nie przelewaja pieniedzy na konto poszkodowanwgo.Po smierci Pana Zenona Rogolskiego, nadal nie rozliczyli sie z klientami... czyli poprostu ( nie bede tego nazywal)
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 0 )     Nie zgadzam się ( 0 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Pozytywna
Autor: Dyrektor Biura 123367
Kulturalny PISARCZYKU ! Skoro twierdzisz, że Szef jest bez kultury, to po co podejmujesz z nim współpracę. Na sam widok i nietakty wypowiedzi uciekałbym od niego, a TY skomlesz i błagasz Takiego Pana o pomoc ? Jeżeli już zamierzasz komuś obrabiać TYŁEK, to rób to jawnie i z dowodami. Najlepiej zgłoś to oficjalnie do odpowiedniego Urzędu, a tam zbadają kulturę Szefa Biuro Rogulski. Napewno Twoja jest całkiem ZEROWA, oceniając oszczerstwa przeciwko pożądnemu człowiekowi, który dziesiątkom tysięcy ludzi przez 15 lat już pomógł.
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 0 )     Nie zgadzam się ( 1 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Pozytywna
Autor: Dyrektor Biura 123355
Szanowny Panie NIEZADOWOLONY KLIENCIE ! Z takim postępowaniem POMYLILES zapewne firmy !!! Ujawnij się i wyjaśnij swoje spostrzeżenia oficjalnie, a nie pod zasłonką internetu. BIURO ROGULSKI wykonuje bardzo precyzyjnie i profesjonalnie swoje czynności na rzecz prawdziwych naszych Klientów, a nie kombinatorów. Może być wydana odpowiedź o braku możliwości załatwienia pozytywnego sprawy, ale jedynie w przypadku ujawnienia przez biuro PRÓBY WYŁUDZENIA ODSZKODOWANIA, co niejednokrotnie ze strony ubezpieczyciela trafia do Prokuratury, a taki NIEZADOWOLONY facet jak TY pisarczyku, ma zapewniony wyrok karny. Takim oczerniającym zachowaniem nie zdobędziesz poparcia ze strony Klientów. Na pewno przy dalszych niecenzuralnych opisach , Biuro Rogulski zgłosi ten fakt do Prokuratury celem ustalenia Twojego IP, a potem prawnego wyciągnięcia konsekwencji karnych.
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 0 )     Nie zgadzam się ( 1 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Pozytywna
Autor: Dyrektor Biura 123313
Szanowny Panie NIEZADOWOLONY KLIENCIE ! Takim oczerniającym zachowaniem nie zdobędziesz Klientów na własne potrzeby. Każdy potrzebujący pomocy w swoich nieszczęśliwych sytuacjach może jedynie sam ocenić i opiniować działalność Biura Rogulski, które jest już od 15 lat znane w dużej części Europy jako profesjonalne i uczciwe BIURO, przy tym z udziałem wielu najlepszych prawników, a nie Pana adwokata Sienkiewicza. Biuro potrafi uzyskiwać najwyższe odszkodowania jakie prawo przewiduje. Tak jednostka jak TY OSZCZERCO nie podbije opinii dla uczciwych ludzi i załogi Biura Rogulski oraz jego prawników. Jeżeli konkurujesz i masz dowody nieuczciwości biura, to zgłoś to oficjalnie do Prokuratury, a nie podrywaj autorytetu porządnych ludzi. Żadne przekręty i kombinacje Ci nie pomogą dla własnych korzyści. BIURO ROGULSKI nie ma niezadowolonych Klientów. Możemy jedynie być wspólnie z Klientami niezadowoleni z okresu trwania procedur sądowych. Ale to nie jest zależne od \"BIURO ROGULSKI\" Na pewno przy dalszych niecenzuralnych opisach , Biuro Rogulski zgłosi ten fakt do Prokuratury celem ustalenia Twojego IP, a potem prawnego wyciągnięcia konsekwencji karnych.
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 0 )     Nie zgadzam się ( 0 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Pozytywna
Autor: Dyrektor Biura 123285
Szanowny Panie OSZUŚCIE ! Takim oczerniającym zachowaniem nie zdobędziesz Klientów na własne potrzeby. Każdy potrzebujący pomocy w swoich nieszczęśliwych sytuacjach może jedynie sam ocenić i opiniować działalność Biura Rogulski, które jest już od 15 lat znane w dużej części Europy jako profesjonalne i uczciwe BIURO, a przy tym bez udziału Pana adwokata Sienkiewicza potrafi uzyskiwać najwyższe odszkodowania jakie prawo przewiduje. Tak jednostka jak TY OSZCZERCO nie podbije opinii dla uczciwych ludzi i załogi Biura Rogulski oraz jego prawników. Jeżeli konkurujesz i masz dowody nieuczciwości biura, to zgłoś to oficjalnie do Prokuratury, a nie miel swoim nieuczciwym jęzorem dla podrywania autorytetu porządnych ludzi. Twoje biuro, czy kancelaria przy takim zachowaniu się w stosunku do lepszych od siebie. bardzo szybko padnie na kolana i splajtuje. Żadne przekręty i kombinacje Ci nie pomogą. Na pewno przy dalszych niecenzuralnych opisach , Biuro Rogulski zgłosi ten fakt do Prokuratury celem ustalenia Twojego IP, a potem prawnego wyciągnięcia konsekwencji karnych.
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 1 )     Nie zgadzam się ( 0 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Pozytywna
Autor: muminek 35026
biuro Rogulski, byłem klijentem biura Rogulski i powiem szczerze, to mój najgorszy wybór jaki mogłem podjąć, człowiek ten to oszust, oszust, i jeszcze raz oszust, swoje cwane umowy daje do podpisania wysyła do notariusza a później możecie liczyć na jego łaske w umowie zleceniu z nm nie m zawartych żadnych danych dotycząych wypat z konta biura na konto zainteresowanego, oszust ten celowo znika wraz z księgową, zeby tylko ne wypłacić pieniedzy nalicza sobie prowizje nie należące mu się, potrafi dopuścić się zawiadomienia policji o nie dokonanych zdarzeniach i zasłania sie pniem Sienkiewiczem,najciekawsze jest to że co inego mówi co innego podpisuje się a co innego się dzieje w sprawie, NE PODPISUJCIE UMOWY Z ROGULSKIM !!!! A TYM BARDZIEJ U NOTARIUSZA!!! on obraca pienędzmi n ema ich na koncie, i jest pogrążony w kredytach
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 93 )     Nie zgadzam się ( 75 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Pozytywna
Autor: Wodzu 31775
Z firmą miałem styczność już dwukrotnie. Załatwili mi przyzwoitą kasę. Polecam jeśli nie chcecie być oszukani przez ubezpieczyciela. Sami nie dacie raty załatwić sobie przyzwoitych pieniędzy.
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 41 )     Nie zgadzam się ( 42 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Negatywna
Autor: ola 869
biuro porażka w szczególności szef zero kultury osobistej do puki nie podpiszesz umowy a później mąją cie w tylnej cześć ciała i czekasz w nieskończoności a jak się upominasz o swoje to straszą prokuraturą albo sadem nie polecam i serdecznie odradzam .
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 155 )     Nie zgadzam się ( 19 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Pozytywna
Autor: POSZZKODOWANY 58419
BIĄRĄ SPRAWY TYLKO PO TO BY WYŁUDZIĆ TO CO JEST W UMOWIE CZYLI 300ZŁ PLUS WATT.TEORETYCZNIE PRZEGLADAJĄ DOKUENTY ITD.ALE TO ZWYKŁA GRA W KLIENTEM NA CZAS I JEGO NIE KOŻYŚĆ.PO JAKIMŚ CZASIE KLIENT OTRZYMUJE PISMO IŻ NIE IDZIE SPRAWY WYGRAĆ LUB W PODOBNYM STYLU I RACHUNEK DO ZAPLATY. NIE POLECAM CZYTAĆ CO PODPISUJEMY JAK ŁUDZIMY SIĘ ŻE A CO TAM 300ZŁ TO SZCZERZE NIE POLECAM I ZDECYDOWANIE BĘDĘ NEGATYWNIE OPINIOWAŁ TĄ FIRĘ WSZĘDZIE GDZIE TYLKO SIĘ DA!!!
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 259 )     Nie zgadzam się ( 182 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Pozytywna
Autor: Marta 82720
Solidna firma !!! Polecam wszystkim. Dla mojego syna uzyskali pięciokrotnie wyższe odszkodowanie niż proponowało Towarzystwo Ubezpieczeniowe !!!! Do tego dożywotnia renta na zwiększone potrzeby. Uszczerbek na zdrowiu dziecka też był był o wiele wyższy, kiedy Biuro Rogulski zajęło się tą sprawą ! Za całkowite kalectwo dziecka i wózek do końca życia na pierwszej komisji uznano mi 25% uszczerbku na zdrowiu ( śmieszne) a po interwencji biura było to 100%!!!. Nawet nie odczułam prowizji pobranej przez biuro przy takiej kwocie odszkodowania.. To co zostało mojemu synowi było to była i tak pieciokrotnie wyzsza kwota niz proponowali mi ci z TU. Ludzie!!! Nie dajcie się!!! To są Wasze pieniądze, za Wasze cierpienia i na wasze dalsze leczenie!!! Walczcie o nie!!!
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 424 )     Nie zgadzam się ( 551 )   zgłoś nadużycie

Dodaj swoją opinię i pomóż innym podjąć słuszną decyzję

Rekomendowani specjaliści
Ostatnio przeglądani
Specjaliści w regionie

TiG s.c.

ul. Leśna 25/39 24-100 Puławy , woj. lubelskie
Kategoria: Budowa, Remonty Puławy
Ocena:
0
(wartość oceny 0) 0/0/0

Mostostal Chełm Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo budownictwa metalowego

ul. Fabryczna 6 22-100 Chełm , woj. lubelskie
Kategoria: Budowa, Remonty Chełm
Ocena:
0
(wartość oceny 0) 0/0/0

Prestige-Dom. PHU

ul. Księżnej Jolanty 35a 62-800 Kalisz , woj. wielkopolskie
Kategoria: Budowa, Remonty Kalisz
Ocena:
0
(wartość oceny 0) 0/0/0

Omega Am. Sp. z o.o.

ul. Parkowa 24 81-726 Sopot , woj. pomorskie
Kategoria: Budowa, Remonty Sopot
Ocena:
0
(wartość oceny -1) 0/0/1

San El SC. Mejsner Z.A., Kiciński K., Śliwka A.

ul. Sieroszewskiego 34 24-100 Puławy , woj. lubelskie
Kategoria: Budowa, Remonty Puławy
Ocena:
0
(wartość oceny 0) 0/0/0

Remoprojekt-2. Zakład usług projektowych i budowlanych. Szczęśniak E.

ul. Okrzei 3 lok. 35 20-128 Lublin , woj. lubelskie
Kategoria: Budowa, Remonty Lublin
Ocena:
0
(wartość oceny 0) 0/0/0

Karabela Sp. z o.o. PW.

ul. Partyzantów 12 22-842 Zamość , woj. lubelskie
Kategoria: Budowa, Remonty Zamość
Ocena:
0
(wartość oceny 0) 0/0/0

Parkiet Styl. Teper T.

ul. Leśna 25a lok. 32 24-100 Puławy , woj. lubelskie
Kategoria: Budowa, Remonty Puławy
Ocena:
0
(wartość oceny 0) 0/0/0

Dor. Sp. z o.o.

ul. al. Szucha 11a lok. 1 00-580 Warszawa , woj. mazowieckie
Kategoria: Budowa, Remonty Warszawa
Ocena:
0
(wartość oceny 0) 0/0/0

KamBruk. Jeziorski K.

ul. gen. Hallera 5/3 63-900 Rawicz , woj. wielkopolskie
Kategoria: Budowa, Remonty Rawicz
Ocena:
0
(wartość oceny -1) 0/0/1

Polmarche Nutrition Sp. z o.o.

ul. Jasielska 50/90 02-128 Warszawa , woj. mazowieckie
Kategoria: Budowa, Remonty Warszawa
Ocena:
0
(wartość oceny 0) 0/0/0

Hędrzak Krzysztof. Usługi hydrauliczne

ul. 8 36-212 Trześniów , woj. podkarpackie
Kategoria: Budowa, Remonty Trześniów
Ocena:
0
(wartość oceny 0) 0/0/0

E & J s.c. Przedsiębiorstwo innowacyjno - wdrożeniowe. Brożek E., Szczepaniuk J.

ul. Kościuszki 35A 21-300 Radzyń Podlaski , woj. lubelskie
Kategoria: Budowa, Remonty Radzyń Podlaski
Ocena:
0
(wartość oceny 0) 0/0/0

Ejs. Firma projektowo-wykonawcza

ul. Narcyzowa 7 22-400 Zamość , woj. lubelskie
Kategoria: Budowa, Remonty Zamość
Ocena:
0
(wartość oceny 0) 0/0/0

Dekor. Wszoła M.

ul. rondo Wyszyńskiego 28/27 22-400 Zamość , woj. lubelskie
Kategoria: Budowa, Remonty Zamość
Ocena:
0
(wartość oceny 0) 0/0/0

Jurbud. Usługi remontowo - budowlane, wykończenia wnętrz

ul. Połaniecka 8 lok. 49 22-100 Chełm , woj. lubelskie
Kategoria: Budowa, Remonty Chełm
Ocena:
0
(wartość oceny 0) 0/0/0

Kurzempa H. Zakład usług kominiarsko - budowlanych

ul. Partyzantów 5a lok. 67 24-100 Puławy , woj. lubelskie
Kategoria: Budowa, Remonty Puławy
Ocena:
0
(wartość oceny 0) 0/0/0

Gallaś Tomasz. Zakład wodno-kanalizacyjny

ul. 3 Maja 36a 62-041 Puszczykowo , woj. wielkopolskie
Kategoria: Budowa, Remonty Puszczykowo
Ocena:
0
(wartość oceny 0) 0/0/0
ADK
Specjaliści w regionie Bud24.PL
dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podlaskie podkarpackie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie kontakt współpraca reklama regulamin polityka prywatności
Wszelkie prawa zastrzeżone © Bud24.PL 2012