informacja medyczna | informacja medyczna | informacja motoryzacyjna | informacja budowlana | windykacja | praca | sprzedam | sprzedam
zarejestruj się |
zaloguj się
medyczne: informacja medyczna lekarz stomatolog weterynarz ogłoszenia zwierzęta klinika badanie sanatorium lekarze zdrowie lekarz
prawnicze: prawnik prawnicy windykacja komisariat ochroniarze sąd rejonowy sąd okręgowy sąd apelacyjny urząd miejski komornicy odsetki ustawowe odsetki podatkowe
budowlane: informacja budowlana ranking fachowców fachowiec działki budowlane
motoryzacyjne: informacja motoryzacyjna ranking mechaników pomoc drogowa holowanie
ogłoszeniowe: sprzedam praca baza adresowa platforma handlowa kwiaty na telefon wrocław centrum ogłoszeń prasowych
wybierz kategorię
 

Budrem Przedsiębiorstwo robót energetyczno -
budowlanych

moje ogłoszenia
Informacje
Odwiedziny strony: 51384
Reklama
Nazwa:
Budrem
Przedsiębiorstwo robót energetyczno -
budowlanych
Adres:
Krótka 1
84-242 Luzino , pomorskie
Telefon:
---
---
Kontakt:
Napisz do nas - czekamy na Twój kontakt 24h
godziny pracy ... zobacz ...
sprawdź inne formy kontaktu ... zobacz ...
rejestracja telefoniczna ... zobacz ...
rejestracja internetowa ... zobacz ...
kliknij tutaj ...
Osób na stronie: 1
| Popularność:
5 | Ocena:
3.9 (głosów 31)

Opinie o mnie

Wartość opinii:
3.9
Pozytywnych:
24  
Neutralnych:
0  
Negatywnych:
7  
Łącznie:
31  

Dodaj opinię

Pokaż opinie:              
Opinia: Pozytywna
Autor: Zeus 329266
Wykonywałem na nich blok w Gdańsku i jedyne co mogę powiedzieć to to że bardzo się cieszę że będę wykonywał kolejną budowę w Sopocie. Firma BUDREM jest rzetelna, trzyma się ustaleń pisemnych i ustnych. Nie wierzcie w negatywne wypowiedzi na formu, co prawda sam miałem mieszane uczucia przed rozpoczęciem dla nich pierwszych prac, ale teraz już wiem że negatywy piszą jakieś osoby które nad zwyczajniej nie potrafią wykonać prac które przyjęły do realizacji. Zrobisz swój zakres prac, otrzymasz pieniądze i nic złego cie nie spotka, sam jestem tego świadkiem i dowodem POLECAM !!!
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 6 )     Nie zgadzam się ( 2 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Pozytywna
Autor: Maciek 249749
Naprawdę polecam. Roboty maja od zajebania i w normalnych stawkach. Trzeba się najebać i być słownym to wszystko da się załatwić. Młodzi i Starszy normalni ludzie . Jest sii.
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 12 )     Nie zgadzam się ( 0 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Pozytywna
Autor: Zbyszek 227559
Pierdolenie o Chopenie. Nikt nikomu nic nie dał za darmo. Jak robisz to nie ma chuja jest dobrze. Jak pierdolisz robotę i dane słowo to masz przekrwione i wtedy piszesz na forum. Rada : rób swoje i bedzie zajebiscie !
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 0 )     Nie zgadzam się ( 0 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Pozytywna
Autor: Kazik 227523
Jak robotę zrobisz, kasę dostaniesz. Jak walisz w chuja masz przejebane. Tak jest i było od zawsze i wszędzie. Ogólnie jestem zadowolony ze współpracy, ale nie wale w chuja i jest dobrze. Normalką jest ze swoją robotę muszę zrobić i o resztę sie nie martwię bo nawet jakby chcieli to mi nic nie zrobią bo działam jak powinienem ( zgodnie z umowa, w terminie, własnymi ludźmi ).
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 0 )     Nie zgadzam się ( 1 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Pozytywna
Autor: Janek 227492
Jestem podwykonawca już na 2 budowie. Miałem obawy, ale zaryzykowałem i jestem zadowolone ze współpracy. Nie napisze nic złego, oby wszędzie było tak jak w Budremie.
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 0 )     Nie zgadzam się ( 0 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Negatywna
Autor: DOSTAWCA 182516
ZŁODZIEJE I PARTACZE! Omijać szerokim łukiem. Wykonawcę wycisną jak cytrynę, i leżącego jeszcze skopią.Ludzie bez kultury i kręgosłupa!!!
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 3 )     Nie zgadzam się ( 3 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Pozytywna
Autor: Wojtas 133524
Wykonałem dla nich stan surowy 4 budynków i powiem że jest bardzo dobrze. Płacą na czas, jak inspektor odbiera robotę, to się nie czepiają ( ewentualnie drobne poprawki ), kierownicy normalni, a z Szefem i jego synem można pogadać na każdy temat, nie ma wywyższania tylko zdrowe ludzkie podejście do człowieka i współpracy. POLECAM !
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 0 )     Nie zgadzam się ( 2 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Pozytywna
Autor: Tomek 126592
Właśnie zakończyłem dla firmy BUDREM pierwszą robotę w trójmieście. I napiszę krótko : JEST DOBRZE ! Nie rozumiem wszystkich poniższych negatywów. Jest zadanie, trzeba je wykonać, a nie udawać wszystko widzących. Co to da że będę się kłócił z kierownikiem albo inspektorem? Nic. Podejmujesz się zadania, to je zrób albo zostań w domu i pisz dalej na wszystkich negatywy. Polecam współpracę w firmą BUDREM i życzę sobie abym dostał kolejne zadanie od nich !
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 0 )     Nie zgadzam się ( 0 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Pozytywna
Autor: Kazik 79335
Powiem krótko : robiłem dla nich i dalej robić chcę. Polecam. A, kto ma wiele do powiedzenia niech się zajmie zbieraniem jagód i grzybów. Budowlanka jest ciężka i tyle.
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 0 )     Nie zgadzam się ( 0 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Pozytywna
Autor: Ziomek 24406
Pisałem wcześniej, że napiszę jak dostanę przelew. DOSTAŁEM. Trochę się naczekałem, ale pieniądze są już na koncie. ____________________________________________________________________
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 0 )     Nie zgadzam się ( 0 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Pozytywna
Autor: Piotruś 23741
Zgadzam się w 100% niektórym Inspektorom, albo osobą z ramienia Inwestora wydaje się że pozjadali wszystkie rozumy i gnębią innych ludzi którzy ciężko pracują na chleb. Wiem, że tak już jest w budowlance, ale niektórzy przeginają. Nie mają pojęcia o robocie, a palcem wskazują rzekome usterki. Budrem jest dużą firmą i ma do czynienia z dużą ilością złośliwych ludzi, ale ja robię dla nich od 10 lat i będę się ich trzymał, bo pomimo problemów radzą sobie i dbają o swoich starych dobrych podwykonawców.
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 15 )     Nie zgadzam się ( 4 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Pozytywna
Autor: Jery 23702
Robiłem dla nich na budowie pow. wejherowskim. Ja piernicze ale były jazdy z odbiorem, ale przez Inwestora. Pierwszy raz przeżyłem taki koszmar. Niestety trwało to 1,5 miesiąca zanim Inwestor odebrał robotę mi i wielu innym, jaki i Budremowi. Na szczęście zakończyło się wszystko dobrze, ale przez niektórych Inspektorów z manią wyższości można się przekręcić. Sam Budrem podszedł do sprawy profeska, ale co się na wkurwialiśmy to nasze.
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 18 )     Nie zgadzam się ( 0 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Pozytywna
Autor: Nerw 23672
Zrobiłem dla nich robotę, fakt że z odbiory trochę trwały, ale był jebnięty inspektor z ramienia inwestora. Nie przyjęli mi faktury do czasu pozytywnego odbioru przez inwestora, to fakt. Chociaż kosztowało mnie to nerwów to będę dla nich robić dalej bo kadra w Budremie jest normalna. Jest odbiór, jest kasa, ale niekiedy trzeba polizać dupę inspektorowi i swoją robotę dobrze zrobić.
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 28 )     Nie zgadzam się ( 0 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Negatywna
Autor: Ziomek 22656
Nie zaznaczyłem poprawnej opinii. NEGATYWNA!!! Telefonów żadna z miłych pań nie odbiera. Jeżeli już uda mi się z kimś połączyć, zaczyna się tzw. spychologia
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 0 )     Nie zgadzam się ( 0 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Pozytywna
Autor: Ziomek 22622
Zakończyłem budowę w tej firmie 3 miesiące temu. Praca wykonana była na odpowiednim poziomie. 1.5 miesiąca musiałem czekać na odbiory. Teraz minęły już 3 miesiące i nie dostałem jeszcze 1 złotówki. Było to moje 1 doświadczenie z tą firmą, ale chyba ostatnie. Jeżeli uregulują swoje zobowiązania, napewno napiszę to na forum. Narazie jednak nie polecam tej firmy. Za dużo nerwów i upadlania się, żeby dostać swoje ciężko zapracowane pieniądze
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 1 )     Nie zgadzam się ( 0 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Pozytywna
Autor: Jan 21784
Pracuję w BUDREMIE. Jest zapierdol jak na budowie, ale można naklepać godzin. Stawka premiowana, zdarzyło się że dostałem od kierownika dodatkową premię za dobrze wykonaną robotę. Premii nie dostają ci co w chuja walą - i słusznie. Robota jest to trzeba robić, a reszta normalnie i gra.
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 4 )     Nie zgadzam się ( 0 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Pozytywna
Autor: Kis 21087
Ja pierd ... jak czytam te negatywny to chu.. mnie strzela nad tymi wszystkimi debilami. Proponuje założyć własna firmę, mieć miękka dupę i spróbować wszystkim dochodzić. Zawsze jaki psi kur... ma coś do powiedzenia, któremu wszystko się należy a swojej roboty nie potrafi skończyć i ma problem. Rób pedale swoje a problemów nie będzie. Idioci. Jest jak w każdej firmie, a problemy są przez idiotów co piszą negatyw.
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 103 )     Nie zgadzam się ( 0 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Pozytywna
Autor: Budowlaniec 21060
Jest robota to ja biorę i cieszę się ze mam co robić. Odbiory robi Inspektor, nie oni, a płaca raczej dobrze. Raz się spoznili z kasa, ale około tygodnia, także bez ciśnienia. Budują dużo i myśle ze są porzadni, bo nie słyszałem nic złego, a kierownicy u nich tez są sii. Jest normalnie.
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 25 )     Nie zgadzam się ( 0 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Pozytywna
Autor: Adaś 21038
Robię 3 robotę dla Budremu. Na początku się bałem, ale już teraz wiem o co chodzi. Robię swoje i jest dobrze. Pilnuje terminów i jak bedą chcieli to wykonam dla nich kolejna robotę. Fakt zgłaszają usterki ale które sami dostają od mieszkańców, bo budują dużo mieszkań. Swoje robię i mam spokój. Polecam !
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 12 )     Nie zgadzam się ( 0 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Negatywna
Autor: Albatros 18727
Firme Budrem Rybak omijać szerokim łukiem. Nie wypłaca podwykonawcą wyszukująć smieszne usterki. Nawet ludzie pracujący dla nich po pare lat ostrzegają przed nimi. A pozytywy piszą sobie sami. Nie polecam!!!!
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 3 )     Nie zgadzam się ( 45 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Pozytywna
Autor: OXI 8756
Dla mnie firma jest ok, polecam. Jak ktoś robi to co ma robić to jest jak wszędzie. Kasa normalna, beż biedy i bez kokosu, ale gdzie dziś są kokosy ? W Afryce. Polecam, nic złego nie napiszę.
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 18 )     Nie zgadzam się ( 0 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Pozytywna
Autor: Krzyś 8299
Jak patrzę na niektórych podwykonawców co robią, bo chcą robić dla firmy BUDREM, a po jakimś czasie piszą swoje żale na forum, to współczuje całej załodze BUDREMU. Najpierw chodzą, starają się, wazelinę strzelają żeby tylko dostać robotę, a jak nie dają rady i wymiękają nie mogąc zakończyć roboty na która mają umowę to pieprzą głupoty. Idioci sami sobie jesteście winni. I nie dotyczy to tylko firmy BUDREM, a każdej dużej firmy która trafia na idiotów podwykonawców. Ja robię dla BUDREMU i innych firm i jak słucham na naradach na budowach tekstów i argumentów niektórych debili co uważają się za solidną firmę to zastanawiam się jak oni potrafią napisać negatywy na forum będą tak głupim człowiekiem. Widocznie niektórzy jedyne co potrafią to narzekać, ale nie na siebie, a na drugiego. JA POLECAM.
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 122 )     Nie zgadzam się ( 0 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Pozytywna
Autor: Egon 8273
Firma i ludzie w niej na poziomie. Wymagający, ale normalni ludzie ( właściciele i kadra ). Cenię ich zasady i wiele się nauczyłem w pozytywnym znaczeniu. Polecam.
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 33 )     Nie zgadzam się ( 0 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Pozytywna
Autor: Franek 8252
Bzdury piszecie. Ci którzy piszą negatywy są idiotami, którzy tylko narzekają i najlepiej by leżeli do góry brzuchem i wszytko chcieli. Ja polecam.
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 24 )     Nie zgadzam się ( 0 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Pozytywna
Autor: Budowlaniec 8212
Właśnie podpisałem kolejną umowę ( trzecią ). Robotę robię i nie powiem złego słowa. Niektórzy kierownicy porąbani, ale firma jako firma jest ok. Działają od wielu lat na rynku i pewnie zawsze znajdzie się ktoś kto jest niezadowolony, tak jak wszędzie i w każdej firmie. Swoje trzeba robić. Polecam.
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 16 )     Nie zgadzam się ( 0 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Negatywna
Autor: firma 2632
Wszystkie pozytywy do bzdury i prawdopodobnie zostały napisane przez podstawione osoby lub idiotów. Przestrzegam trzymajcie się z daleka od tej firmy.
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 2 )     Nie zgadzam się ( 34 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Pozytywna
Autor: Firma budowlana 72779
Współpraca z firmą BUDREM na bardzo wysokim poziomie, jak w dużym przedsiębiorstwie. Wymogi narzucone przez Inwestorów, które firma BUDREM przestrzega sama jak i wobec Podwykonawców. Ludzie w firmie i Zarządzie ludzcy do dogadania. Nie mam większych uwag do współpracy. Mniejsze zawsze są i będą w każdej firmie, a kto tego nie rozumie jest idiotą nienadającym się do prowadzenia interesu.
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 59 )     Nie zgadzam się ( 0 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Pozytywna
Autor: Piotr 66187
Bzdury piszecie. Ja pracuje dla Budremu od 8lat. Dogaduje się z Panami R. młodymi tez. Fakt są wymagający, ale jak podpiszą wynegocjowana umowę to trzeba xxxxx i jest dobrze. Nie mam większych problemów, a jak są to przez Inspektorów budów. Trafiają się podwykonawców którzy po tygodniu wymiękają bo mieli 2 robotników a chcą robić duże budowy - i wtedy maja problemy, bo podpisali umowę. To  są xxxx bo jeszcze niby wszystko im się należy a pózniej piszą bzdury, ze się Panowie R. ich czepiaja - a czemu nie tępić bezmyslnych xxxx. Tez bym tak robił, bo sam mam podwykonawców aby zrobić solidnie i czas robotę dla Budrem . Dlatego mam dobrze i sobie chwale !!!
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 79 )     Nie zgadzam się ( 0 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Negatywna
Autor: edek 25079
Firma xxxxx pod kazdym zgedem onijajcie z daleka i nic nie zamawiajcie bo na niczym sie nie znaja. xxxxxxx FIRMA JAK SMOK. Z DALEKA OD NICH FACHOWCY OD SIEDMIU BOLESCI
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 64 )     Nie zgadzam się ( 200 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Negatywna
Autor: pracownik budremu 1215
xxxxx i synowie xxxx xxxx i xxxx.opinie pozytywne wpisuje sam xxxxxx albo osoby podstawione.współczuję podwykonawcom.xxxx także własnych pracowników,obcina stawki,kradnie godziny itd itd zwykły xxxxx.sam pracuję w tej firmie ale mam nadzieję że już nie długo.najmłodszy syn xxxx wychowany na xxxx(xxxxx)itd.długo by pisać szkoda palców.
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 69 )     Nie zgadzam się ( 169 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Negatywna
Autor: fisherman is a thief and swindler 50115
firma xxxx nie wypłaca podwykonawcą jak mozna pracowac dla dwóch xxxx ojciec z synem. xxxxx xxxxx synek wali ludzi na kase..
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 102 )     Nie zgadzam się ( 250 )   zgłoś nadużycie

Dodaj swoją opinię i pomóż innym podjąć słuszną decyzję

Rekomendowani specjaliści
Ostatnio przeglądani
Specjaliści w regionie

Private Brokers

ul. Kazimierza Wielkiego 142 30-082 Kraków , woj. małopolskie
Kategoria: Projekty, przygotowanie inwestycji Kraków
Ocena:
3.3
(wartość oceny 2) 4/0/2

Budstol Invest Sp. z o.o.

ul. Pestalozziego 3 85-095 Bydgoszcz , woj. kujawsko-pomorskie
Kategoria: Budowa, Remonty Bydgoszcz
Ocena:
5
(wartość oceny 1) 1/0/0

Zakład usług kominiarskich

ul. Cmentarna 16 46-023 Osowiec Śląski , woj. opolskie
Kategoria: Budowa, Remonty Osowiec Śląski
Ocena:
0
(wartość oceny 0) 0/0/0

Mieczysław Serafiński

ul. Nauczycielska 2 05-220 Zielonka , woj. mazowieckie
Kategoria: Projekty, przygotowanie inwestycji Zielonka
Ocena:
0
(wartość oceny 0) 0/0/0

Niwa Szczecin

ul. Energetyków 9 70-656 Szczecin , woj. zachodniopomorskie
Kategoria: Budowa, Remonty Szczecin
Ocena:
4.4
(wartość oceny 40) 47/0/7

TiG s.c.

ul. Leśna 25/39 24-100 Puławy , woj. lubelskie
Kategoria: Budowa, Remonty Puławy
Ocena:
0
(wartość oceny 0) 0/0/0

Mostostal Chełm Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo budownictwa metalowego

ul. Fabryczna 6 22-100 Chełm , woj. lubelskie
Kategoria: Budowa, Remonty Chełm
Ocena:
0
(wartość oceny 0) 0/0/0

Prestige-Dom. PHU

ul. Księżnej Jolanty 35a 62-800 Kalisz , woj. wielkopolskie
Kategoria: Budowa, Remonty Kalisz
Ocena:
0
(wartość oceny 0) 0/0/0

Omega Am. Sp. z o.o.

ul. Parkowa 24 81-726 Sopot , woj. pomorskie
Kategoria: Budowa, Remonty Sopot
Ocena:
0
(wartość oceny -1) 0/0/1

San El SC. Mejsner Z.A., Kiciński K., Śliwka A.

ul. Sieroszewskiego 34 24-100 Puławy , woj. lubelskie
Kategoria: Budowa, Remonty Puławy
Ocena:
0
(wartość oceny 0) 0/0/0

Remoprojekt-2. Zakład usług projektowych i budowlanych. Szczęśniak E.

ul. Okrzei 3 lok. 35 20-128 Lublin , woj. lubelskie
Kategoria: Budowa, Remonty Lublin
Ocena:
0
(wartość oceny 0) 0/0/0

Karabela Sp. z o.o. PW.

ul. Partyzantów 12 22-842 Zamość , woj. lubelskie
Kategoria: Budowa, Remonty Zamość
Ocena:
0
(wartość oceny 0) 0/0/0

Parkiet Styl. Teper T.

ul. Leśna 25a lok. 32 24-100 Puławy , woj. lubelskie
Kategoria: Budowa, Remonty Puławy
Ocena:
0
(wartość oceny 0) 0/0/0

Dor. Sp. z o.o.

ul. al. Szucha 11a lok. 1 00-580 Warszawa , woj. mazowieckie
Kategoria: Budowa, Remonty Warszawa
Ocena:
0
(wartość oceny 0) 0/0/0

KamBruk. Jeziorski K.

ul. gen. Hallera 5/3 63-900 Rawicz , woj. wielkopolskie
Kategoria: Budowa, Remonty Rawicz
Ocena:
0
(wartość oceny -1) 0/0/1

Polmarche Nutrition Sp. z o.o.

ul. Jasielska 50/90 02-128 Warszawa , woj. mazowieckie
Kategoria: Budowa, Remonty Warszawa
Ocena:
0
(wartość oceny 0) 0/0/0

Hędrzak Krzysztof. Usługi hydrauliczne

ul. 8 36-212 Trześniów , woj. podkarpackie
Kategoria: Budowa, Remonty Trześniów
Ocena:
0
(wartość oceny 0) 0/0/0

E & J s.c. Przedsiębiorstwo innowacyjno - wdrożeniowe. Brożek E., Szczepaniuk J.

ul. Kościuszki 35A 21-300 Radzyń Podlaski , woj. lubelskie
Kategoria: Budowa, Remonty Radzyń Podlaski
Ocena:
0
(wartość oceny 0) 0/0/0

Ejs. Firma projektowo-wykonawcza

ul. Narcyzowa 7 22-400 Zamość , woj. lubelskie
Kategoria: Budowa, Remonty Zamość
Ocena:
0
(wartość oceny 0) 0/0/0

Dekor. Wszoła M.

ul. rondo Wyszyńskiego 28/27 22-400 Zamość , woj. lubelskie
Kategoria: Budowa, Remonty Zamość
Ocena:
0
(wartość oceny 0) 0/0/0

Jurbud. Usługi remontowo - budowlane, wykończenia wnętrz

ul. Połaniecka 8 lok. 49 22-100 Chełm , woj. lubelskie
Kategoria: Budowa, Remonty Chełm
Ocena:
0
(wartość oceny 0) 0/0/0

Kurzempa H. Zakład usług kominiarsko - budowlanych

ul. Partyzantów 5a lok. 67 24-100 Puławy , woj. lubelskie
Kategoria: Budowa, Remonty Puławy
Ocena:
0
(wartość oceny 0) 0/0/0

Gallaś Tomasz. Zakład wodno-kanalizacyjny

ul. 3 Maja 36a 62-041 Puszczykowo , woj. wielkopolskie
Kategoria: Budowa, Remonty Puszczykowo
Ocena:
0
(wartość oceny 0) 0/0/0
Specjaliści w regionie Bud24.PL
dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podlaskie podkarpackie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie kontakt współpraca reklama regulamin polityka prywatności
Wszelkie prawa zastrzeżone © Bud24.PL 2012