informacja medyczna | informacja medyczna | informacja motoryzacyjna | informacja budowlana | windykacja | praca | sprzedam | sprzedam
zarejestruj się |
zaloguj się
medyczne: informacja medyczna lekarz stomatolog weterynarz ogłoszenia zwierzęta klinika badanie sanatorium lekarze zdrowie lekarz
prawnicze: prawnik prawnicy windykacja komisariat ochroniarze sąd rejonowy sąd okręgowy sąd apelacyjny urząd miejski komornicy odsetki ustawowe odsetki podatkowe
budowlane: informacja budowlana ranking fachowców fachowiec działki budowlane
motoryzacyjne: informacja motoryzacyjna ranking mechaników pomoc drogowa holowanie
ogłoszeniowe: sprzedam praca baza adresowa platforma handlowa kwiaty na telefon wrocław centrum ogłoszeń prasowych
wybierz kategorię
 

Studio Prostych Form

moje ogłoszenia
Informacje
Odwiedziny strony: 26064
Reklama
Nazwa:
Studio Prostych Form
Adres:
Domaniewska 37b lok. 32
02-672 Warszawa , mazowieckie
Telefon:
(22) 331 67 69,
---
Kontakt:
Napisz do nas - czekamy na Twój kontakt 24h
godziny pracy ... zobacz ...
sprawdź inne formy kontaktu ... zobacz ...
rejestracja telefoniczna ... zobacz ...
rejestracja internetowa ... zobacz ...
kliknij tutaj ...
Osób na stronie: 2
| Popularność:
1.6 | Ocena:
3.3 (głosów 24)

Opinie o mnie

Wartość opinii:
3.3
Pozytywnych:
16  
Neutralnych:
0  
Negatywnych:
8  
Łącznie:
24  

Dodaj opinię

Pokaż opinie:              
Opinia: Negatywna
Autor: Marta J 405877
Nie polecam tej firmy!!! Umowę podpisałam w lutym na dużą realizację (kuchnia z wyspą, drzwi, okładziny, garderoby itd.). Zależało mi na meblach dobrej jakości i usłudze świadczonej na wysokim poziomie oraz terminowej realizacji z uwagi na sprzedaż naszego dotychczasowego mieszkania. To wszystko obiecywał nam właściciel Pan Dariusz Pijanowski. Jakość- większość elementów przyjeżdżała po kilka razy, gdyż jakość była nieakceptowalna lub niezgodna z umową, musieliśmy uporczywie udowadniać, że dostarczone elementy nie spełniają standardów jakości, ciągle było coś montowane i demontowane, elementy nie pasowały do siebie, masa błędów. W trakcie montażu mieszkanie nie było wystarczająco zabezpieczone, zostały zniszczone podłogi, tapety, tynki, pomalowane ściany itd., na realizacji panował ogólnie bałagan. Gdyby nie nasz upór i ciągła walka realizacja wyglądałby zdecydowanie gorzej. Realizacja trwa do dziś!!!! Choć termin zakończenia w umowie był podany do 10 maja. Po 4 miesiącach tułania się po wynajętych miejscach bo firma nie dotrzymała terminu, zdecydowaliśmy że chociaż realizacja trwa musimy się wprowadzić. Od tego momentu ekipa była już u nas w sumie kilkanaście dni na poprawkach. Mieszkanie nigdy nie zostało posprzątane aby nam je przekazać po wykonanych pracach. Po jednych poprawkach tylko raz na moje wyraźne żądanie przyjechała ekipa sprzątnąć kurz w części mieszkania. Poprawki to dosłownie zakład stolarski w mieszkaniu!!! Właściciel przestał się odzywać i unika kontaktu. Wspólnik stara się ale nie podaje żadnych terminów zakończenia realizacji. Wszystko przebiega bardzo nieprofesjonalnie, bez koordynatora, jest brak kontaktu ze strony firmy z ich inicjatywy – trzeba samemu ich pilnować aby prace szły do przodu. Z tego co opowiadali mi pracownicy tej firmy (którzy też bardzo rotują) takie problemy ma z tą firmą wiele klientów. Dla nas było to fatalne doświadczenie, wysłane setki maili, odbycie setki rozmów, ciągłe wizyty na budowie i kolejne rozczarowania. Jeżeli jednak ktoś będzie zdecydowany mimo podzielenia się naszymi złymi doświadczeniami proszę o kontakt [email protected] . Prześlę zdjęcia w trakcie realizacji i po, opowiem więcej szczegółów, odpowiem na pytania i doradzę jak zabezpieczyć swoje interesy podpisując umowę z tą firmą.
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 2 )     Nie zgadzam się ( 4 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Pozytywna
Autor: Krystyna 38987
Od 6 miesięcy cieszę się meblami od cudownych pań projektantek tej firmy. Meble są rewelacyjnej jakości, wyglądają niesamowicie, prezentują się elegancko i wyrafinowanie. Współpraca z tą firmą, podobnie jak ich usługi są na wysokim poziomie.
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 4 )     Nie zgadzam się ( 3 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Pozytywna
Autor: Michnik 34311
Piękne wykonanie mebli, niepowtarzalne, świetnej jakości. Firma rzetelna, obsługa na dobrym poziomie, atmosfera przyjazna. Konstruktywne podejście do wszelkich moich pomysłów zaowocowało świetną współpracą i zaskakującym efektem. Poecam
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 4 )     Nie zgadzam się ( 2 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Negatywna
Autor: Tomasz 19524
Uważajcie na tą firmę, to są oszuści. Ode mnie wzięli zaliczkę i ani mebli ani pieniędzy. Wykręcają się jak mogą żeby nie dostarczyć mebli, kombinują tak że sprawa trafiła już do sądu. Do tego są bezczelni i chamscy. Mili do czasu otrzymania zaliczki, potem to już szkoda słów. Omijajcie tą firmę z daleka, chyba że chcecie stracić pieniądze tak jak ja.
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 2 )     Nie zgadzam się ( 2 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Pozytywna
Autor: Aniczka 16371
Ja korzystałam z ich usług w lipcu tego roku. Dostawa mebli się nieco opóźniła, ale zostało to zrekompensowane. Jestem zadowolona i polecam w 100%
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 1 )     Nie zgadzam się ( 0 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Negatywna
Autor: Tomasz 15904
A ja zostałem przez nich oszukany. Zamówione meble przyjechały z dwu miesięcznym opóźnieniem. Ich wykonanie było straszne, najtańsze meble z marketu wyglądałyby lepiej. Zareklamowałem. Przyjechali, zabrali, przy demontażu rozwalili mi ścianę. Sami zobowiązali się w dwa tygodnie naprawić meble i ścianę. I na tym mógłbym zakończyć opowieść bo więcej się do mnie nie odezwali. Jeżeli ktoś chce zamówić u nich meble, to naprawdę lepiej niech sobie poszuka innych wykonawców. Z nimi to tylko nerwy, stres, a na koniec brak mebli i sprawa w sądzie, bo pieniędzy nie chcą oddać. Przestrzegam przed tą firmą.
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 3 )     Nie zgadzam się ( 1 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Negatywna
Autor: były klient 14909
Przeczytałem już wiele negatywnych opinie o tej firmie w internecie i rozmawiałem z kilkoma osobami które zamówiły u nich meble. Nikt nie był zadowolony, każdy tego żałował. Nieterminowość, jakość tragiczna, podejście do klient to jakieś nieporozumienie. A te pozytywne komentarze to sami sobie wpisują, także uważajcie na nich. Omijajcie tą firmę, będziecie żyć spokojniej.
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 2 )     Nie zgadzam się ( 1 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Negatywna
Autor: oszukany 14876
Ta firma to porażka. Nieterminowi, niesolidni i z chamskim podejściem do klienta. Aby tylko zainkasować zaliczkę przed rozpoczęciem prac, 90%, w potem to już same problemy. Do zapłaty zaliczki byli bardzo mili, a potem: - meble dostarczone z dwumiesięcznym opóźnieniem - wykonane tragicznie, w ikea są lepiej wykonane - reklamację przyjęli dopiero za którymś razem, próbując mi wmówić że wszystko jest w porządku. Ich "w porządku", to np. zacieki, krzywo sklejone meble, rysy na meblach, krzywo wykonane półki itp. Walczę z nimi już ponad pół roku i nadal nie mam mebli. Dajcie sobie z nimi spokój, poszukajcie kogoś innego, kto wykona swoją pracę porządnie i będzie was szanował. A nie jak szef tej firmy który tylko potrafi obrażać klientów.
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 1 )     Nie zgadzam się ( 1 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Pozytywna
Autor: MarekAlina 12892
W końcu mamy z żoną idealnie zaprojektowaną i zrobioną łazienkę. Meble łaczą prostotę z luksusem i elegancją. Jesteśmy bardziej niż zadowoleni. Polecamy!!!
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 1 )     Nie zgadzam się ( 0 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Pozytywna
Autor: Karol 8654
Polecam mocno. Ekstra meble. Nowoczesne i funkcjonalne - znajomi pytają kto wykonywał nam meble :D Warto, tym bardziej, ze blisko w Warszawie i nie tylko dla warszawiaków.
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 0 )     Nie zgadzam się ( 0 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Pozytywna
Autor: Karolina 8623
Potrzebowaliśmy mebli do salonu - komplet krzeseł i stół. Mamy nowoczesne wnętrze, dlatego zależało nam na czymś oryginalnym. Pomogli nam w SPF, dlatego polecamy. Szybkie wykonanie.
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 0 )     Nie zgadzam się ( 0 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Pozytywna
Autor: Fones 8599
Świetne, warszawskie biuro. Młodzi projektanci, którzy mają szerokie patrzenie. Nie potrafiliśmy dokładnie opisać, czego chcemy... ale dali radę, zwizualizowali nasze marzenia o wyposażeniu. I ekstra materiały na obiciach. Polecamy :)
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 0 )     Nie zgadzam się ( 0 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Pozytywna
Autor: Anka 8572
Ekstra!! Wczoraj zamontowali nam meble w salonie. Szkoda, że nie można wrzucić tu zdjęć, ale są boskie. Chcieliśmy mieć oryginalne meble i takie są - wreszcie!
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 0 )     Nie zgadzam się ( 0 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Pozytywna
Autor: Kostka 8542
Korzystaliśmy ze Studia Prostych Form w trakcie urządzania naszego mieszkania. Zaprojektowali nam kuchni - nowoczesną i funkcjonalną. Meble wykonane zostały w terminie, służą nam już od jakiegoś czasu. Polecamy SPF.
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 0 )     Nie zgadzam się ( 0 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Negatywna
Autor: były klient 7773
Jeżeli szukacie mebli na zamówienie, to omijajcie firmę studio prostych form z Warszawy. Są nieterminowi, jak w końcu przywiozą meble to wykonane tragicznie, a reklamacji nie chcą uznawać. Właściciele tej firmy są bezczelni i jedyne co to zależy im na wyciągnięciu pieniędzy od klienta. Zareklamowałem u nich fatalnie wykonane meble i firma przestała się odzywać. Nie mam ani zwrotu pieniędzy ani mebli. Uważajcie bo wkopiecie się tak jak ja, przestrzegam przed nimi. Dla mnie to zwykli oszuści.
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 1 )     Nie zgadzam się ( 0 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Pozytywna
Autor: były klient 7729
Jeżeli szukacie mebli na zamówienie, to omijajcie firmę studio prostych form z Warszawy. Są nieterminowi, jak w końcu przywiozą meble to wykonane tragicznie, a reklamacji nie chcą uznawać. Właściciele tej firmy są bezczelni i jedyne co to zależy im na wyciągnięciu pieniędzy od klienta. Zareklamowałem u nich fatalnie wykonane meble i firma przestała się odzywać. Nie mam ani zwrotu pieniędzy ani mebli. Uważajcie bo wkopiecie się tak jak ja, przestrzegam przed nimi. Dla mnie to zwykli oszuści.
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 0 )     Nie zgadzam się ( 0 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Pozytywna
Autor: były klient 7705
Jeżeli szukacie mebli na zamówienie, to omijajcie firmę studio prostych form z Warszawy. Są nieterminowi, jak w końcu przywiozą meble to wykonane tragicznie, a reklamacji nie chcą uznawać. Właściciele tej firmy są bezczelni i jedyne co to zależy im na wyciągnięciu pieniędzy od klienta. Zareklamowałem u nich fatalnie wykonane meble i firma przestała się odzywać. Nie mam ani zwrotu pieniędzy ani mebli. Uważajcie bo wkopiecie się tak jak ja, przestrzegam przed nimi. Dla mnie to zwykli oszuści.
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 0 )     Nie zgadzam się ( 0 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Pozytywna
Autor: Kostka 3324
Dzięki SPF mamy teraz piękne meble w całym salonie. Chcieliśmy, aby wyposażenie naszego domu było wykonane wg naszego projektu. Ciężko było nam znaleźć coś w sklepach, które nie grzeszyły jakością. A tutaj wykonano dla nas świetny projekt, w dobrej cenie i z szybkim montażem. Polecamy wszystkim!
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 0 )     Nie zgadzam się ( 0 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Pozytywna
Autor: Krzepki 3310
Polecam. Mamy od nich meble w łazience. Przechwycili nasze pomysły z głowy i zajęli się wyprodukowaniem mebli specjalnie na nasze życzenie. Warto zapłacić, żeby cieszyć się unikatowymi meblami dostosowanymi do naszych wymagań.
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 1 )     Nie zgadzam się ( 0 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Pozytywna
Autor: Karolina 3280
Jeśli chcą mieć Państwo piękne i oryginalne meble, to bardzo zachęcam, aby odwiedzić biuro. Wraz z mężem poszliśmy w sumie z ciekawości, bo znajomi chwalili. Chcieliśmy mieć meble, które wymyśliliśmy wg własnego projektu i nie mogliśmy znaleźć takich bądź podobnych w sklepach z gotowymi. Miła obsługa, szybka wycena. A teraz mamy swoje unikatowe meble. Polecamy!
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 0 )     Nie zgadzam się ( 0 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Pozytywna
Autor: Klaudia 3025
Cieszymy się wspaniałym wyposażeniem kuchni. Meble wyszły pięknie. Poszliśmy do biura, a następnie szybko na maila przesłano nam wycenę projektu. Podczas rozmowy uzyskaliśmy wiele cennych porad, dlatego teraz możemy się cieszyć wspaniałymi wnętrzami. Z czystym sercem polecamy wszystkim SPF! Widać, że to doświadczony zespół.
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 0 )     Nie zgadzam się ( 0 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Negatywna
Autor: Gość 68180
Nie polecam! Spóźnili się z montażem 3 tygodnie, właściwie z jego rozpoczęciem. Byli już 3 razy i ciągle są problemy. Front za krótki, bądź za długi, brak tip-onów do zamontowania, szpary między frontami, zniszczone szafki, uszkodzenia transportowe, źle zwymiarowane podłączenia. Nikogo nie interesują zgłoszone reklamacje P. Dariusz Pijanowski to kompletna porażka. Jak dostanie 90% wartości ceny przed montażem to już się niczym nie interesuje, nie odbiera telefonów i jest bardzo arogancki w stosunku do klienta. Właściwie potem sam zostajesz z problemem i brakiem kuchni ponieważ oni nie widzą kiedy to naprawią. Jednym słowem koszmar i zdzierstwo!
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 8 )     Nie zgadzam się ( 2 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Pozytywna
Autor: Gracek 15966
Muszę powiedzieć, że jestem zadowolony z usług tej firmy. Profesjonalne podejście do klienta. Dostałem to co chciałem, za odpowiednią cenę.
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 28 )     Nie zgadzam się ( 33 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Negatywna
Autor: Niezadowolona Klinetka SPF 198
Nie polecam nikomu tej firmy. Brak profesjonalizmu, montaż to katastrofa. Usterki usuwają miesiącami. Nie odpowiadają na telefony, emaile. Każda inna firma na pewno będzie lepsza od nich.
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 115 )     Nie zgadzam się ( 70 )   zgłoś nadużycie

Dodaj swoją opinię i pomóż innym podjąć słuszną decyzję

Rekomendowani specjaliści
Ostatnio przeglądani
Specjaliści w regionie

Niwa Szczecin

ul. Energetyków 9 70-656 Szczecin , woj. zachodniopomorskie
Kategoria: Budowa, Remonty Szczecin
Ocena:
4.4
(wartość oceny 40) 47/0/7

Budstol Invest Sp. z o.o.

ul. Pestalozziego 3 85-095 Bydgoszcz , woj. kujawsko-pomorskie
Kategoria: Budowa, Remonty Bydgoszcz
Ocena:
5
(wartość oceny 1) 1/0/0

Private Brokers

ul. Kazimierza Wielkiego 142 30-082 Kraków , woj. małopolskie
Kategoria: Projekty, przygotowanie inwestycji Kraków
Ocena:
3.3
(wartość oceny 2) 4/0/2

Mieczysław Serafiński

ul. Nauczycielska 2 05-220 Zielonka , woj. mazowieckie
Kategoria: Projekty, przygotowanie inwestycji Zielonka
Ocena:
0
(wartość oceny 0) 0/0/0

Zakład usług kominiarskich

ul. Cmentarna 16 46-023 Osowiec Śląski , woj. opolskie
Kategoria: Budowa, Remonty Osowiec Śląski
Ocena:
0
(wartość oceny 0) 0/0/0

TiG s.c.

ul. Leśna 25/39 24-100 Puławy , woj. lubelskie
Kategoria: Budowa, Remonty Puławy
Ocena:
0
(wartość oceny 0) 0/0/0

Mostostal Chełm Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo budownictwa metalowego

ul. Fabryczna 6 22-100 Chełm , woj. lubelskie
Kategoria: Budowa, Remonty Chełm
Ocena:
0
(wartość oceny 0) 0/0/0

Prestige-Dom. PHU

ul. Księżnej Jolanty 35a 62-800 Kalisz , woj. wielkopolskie
Kategoria: Budowa, Remonty Kalisz
Ocena:
0
(wartość oceny 0) 0/0/0

Omega Am. Sp. z o.o.

ul. Parkowa 24 81-726 Sopot , woj. pomorskie
Kategoria: Budowa, Remonty Sopot
Ocena:
0
(wartość oceny -1) 0/0/1

San El SC. Mejsner Z.A., Kiciński K., Śliwka A.

ul. Sieroszewskiego 34 24-100 Puławy , woj. lubelskie
Kategoria: Budowa, Remonty Puławy
Ocena:
0
(wartość oceny 0) 0/0/0

Remoprojekt-2. Zakład usług projektowych i budowlanych. Szczęśniak E.

ul. Okrzei 3 lok. 35 20-128 Lublin , woj. lubelskie
Kategoria: Budowa, Remonty Lublin
Ocena:
0
(wartość oceny 0) 0/0/0

Karabela Sp. z o.o. PW.

ul. Partyzantów 12 22-842 Zamość , woj. lubelskie
Kategoria: Budowa, Remonty Zamość
Ocena:
0
(wartość oceny 0) 0/0/0

Parkiet Styl. Teper T.

ul. Leśna 25a lok. 32 24-100 Puławy , woj. lubelskie
Kategoria: Budowa, Remonty Puławy
Ocena:
0
(wartość oceny 0) 0/0/0

Dor. Sp. z o.o.

ul. al. Szucha 11a lok. 1 00-580 Warszawa , woj. mazowieckie
Kategoria: Budowa, Remonty Warszawa
Ocena:
0
(wartość oceny 0) 0/0/0

KamBruk. Jeziorski K.

ul. gen. Hallera 5/3 63-900 Rawicz , woj. wielkopolskie
Kategoria: Budowa, Remonty Rawicz
Ocena:
0
(wartość oceny -1) 0/0/1

Polmarche Nutrition Sp. z o.o.

ul. Jasielska 50/90 02-128 Warszawa , woj. mazowieckie
Kategoria: Budowa, Remonty Warszawa
Ocena:
0
(wartość oceny 0) 0/0/0

Hędrzak Krzysztof. Usługi hydrauliczne

ul. 8 36-212 Trześniów , woj. podkarpackie
Kategoria: Budowa, Remonty Trześniów
Ocena:
0
(wartość oceny 0) 0/0/0

E & J s.c. Przedsiębiorstwo innowacyjno - wdrożeniowe. Brożek E., Szczepaniuk J.

ul. Kościuszki 35A 21-300 Radzyń Podlaski , woj. lubelskie
Kategoria: Budowa, Remonty Radzyń Podlaski
Ocena:
0
(wartość oceny 0) 0/0/0

Ejs. Firma projektowo-wykonawcza

ul. Narcyzowa 7 22-400 Zamość , woj. lubelskie
Kategoria: Budowa, Remonty Zamość
Ocena:
0
(wartość oceny 0) 0/0/0

Dekor. Wszoła M.

ul. rondo Wyszyńskiego 28/27 22-400 Zamość , woj. lubelskie
Kategoria: Budowa, Remonty Zamość
Ocena:
0
(wartość oceny 0) 0/0/0

Jurbud. Usługi remontowo - budowlane, wykończenia wnętrz

ul. Połaniecka 8 lok. 49 22-100 Chełm , woj. lubelskie
Kategoria: Budowa, Remonty Chełm
Ocena:
0
(wartość oceny 0) 0/0/0

Kurzempa H. Zakład usług kominiarsko - budowlanych

ul. Partyzantów 5a lok. 67 24-100 Puławy , woj. lubelskie
Kategoria: Budowa, Remonty Puławy
Ocena:
0
(wartość oceny 0) 0/0/0

Gallaś Tomasz. Zakład wodno-kanalizacyjny

ul. 3 Maja 36a 62-041 Puszczykowo , woj. wielkopolskie
Kategoria: Budowa, Remonty Puszczykowo
Ocena:
0
(wartość oceny 0) 0/0/0
Specjaliści w regionie Bud24.PL
dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podlaskie podkarpackie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie kontakt współpraca reklama regulamin polityka prywatności
Wszelkie prawa zastrzeżone © Bud24.PL 2012