informacja medyczna | informacja medyczna | informacja motoryzacyjna | informacja budowlana | windykacja | praca | sprzedam | sprzedam
zarejestruj się |
zaloguj się
medyczne: informacja medyczna lekarz stomatolog weterynarz ogłoszenia zwierzęta klinika badanie sanatorium lekarze zdrowie lekarz
prawnicze: prawnik prawnicy windykacja komisariat ochroniarze sąd rejonowy sąd okręgowy sąd apelacyjny urząd miejski komornicy odsetki ustawowe odsetki podatkowe
budowlane: informacja budowlana ranking fachowców fachowiec działki budowlane
motoryzacyjne: informacja motoryzacyjna ranking mechaników pomoc drogowa holowanie
ogłoszeniowe: sprzedam praca baza adresowa platforma handlowa kwiaty na telefon wrocław centrum ogłoszeń prasowych
wybierz kategorię
 

DQM Sp. z o.o.

moje ogłoszenia
Informacje
Odwiedziny strony: 53463
Reklama
Nazwa:
DQM Sp. z o.o.
Adres:
Gen. Władysława Andersa 5
15-124 Białystok , podlaskie
Telefon:
(85) 732 16 70,
---
www:
e-mail:
---
Kontakt:
Napisz do nas - czekamy na Twój kontakt 24h
godziny pracy ... zobacz ...
sprawdź inne formy kontaktu ... zobacz ...
rejestracja telefoniczna ... zobacz ...
rejestracja internetowa ... zobacz ...
kliknij tutaj ...
Dodaj opinię
Zwiń formularz
Przedstaw swoje stanowisko:
     

Treść Twojej opinii:


Podpis:

Twój adres e-mail:


W celu zabezpieczenia antyspamowego
aby dodać opinię należy przepisac kod z obraza poniżej.
Zwiń formularz
Osób na stronie: 3
| Popularność:
5 | Ocena:
3.8 (głosów 26)

Opinie o mnie

Wartość opinii:
3.8
Pozytywnych:
20  
Neutralnych:
0  
Negatywnych:
6  
Łącznie:
26  

Dodaj opinię

Pokaż opinie:              
Opinia: Negatywna
Autor: Nabity w butelkę 394518
Zastanawiam się kto pisał wszystkie pozytywne komentarze, bo jeśli faktycznie są prawdziwe to albo ja nie miałem szczęścia albo jakość usług tej firmy jest tak nierówna, że współpraca z nimi to czysta loteria. Moją czujność uśpiły dosyć rzeczowe spotkania z handlowcem na początku współpracy, umowa była przejrzysta a jej warunki i kwota jaką miłem zapłacić za gotowy dom do zaakceptowania. Niestety później było już gorzej. Mnóstwo nerwów, nieprzespanych nocy i rozczarowań. Firma miała wybudować dom w 6 miesięcy, wybudowała w 10, tylko dlatego że tygodniami na budowie nie działo się nic. DQM posiłkuje się podwykonawcami słabego kalibru, dużo niedoróbek, błędy z którymi walczę do dziś - krzywe ściany, pęknięcia tynku i podłogi. Jeszcze nie wprowadziłem się do domu i aż się boję co po czasie może wyskoczyć. Firma wystawiała faktury za nieodebrane etapy budowy lub za etapy które zostały wykonane nieprawidłowo i najpierw zgodnie z umową powinny zostać poprawione. Próby mailowego wyjaśnienia problemu były przez DQM ignorowane. Szczytem wszystkiego była "propozycja nie do odrzucenia"- albo zrezygnuje z roszczenia do należnej mi kary za nieterminowe wybudowanie domu albo firma go nie ukończy. Dziś na pewno nie powierzyłbym tej firmie budowy mojego domu.Jeżeli ktoś poważnie myśli o współpracy z tą firmą i miałby jakieś pytania, chętnie odpowiem. Proszę o kontakt pod adresem mailowym [email protected]
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 4 )     Nie zgadzam się ( 3 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Pozytywna
Autor: skiba 389887
Nasza współpraca z firmą Dqm okazała się największą porażką życiową, stracony czas w którym można było zainwestować w gotowy dom, skreślone marzenia, pieniądze , nerwy i zdrowie. Firma na samym końcu poinformowała, że jest firmą budującą gotowe domy a nie dokonującą zmiany, a jednak to robiła przedłużając czas, na końcu dołożyła ogromną sumę za to zlecenie, nie chcąc dać żadnej wyceny poszczególnych prac, za to żądała dwukrotnie o przesyłanie ciągle tych samych dokumentów, nie uwzględniła badań wykonanych w terminie, bo opinia była 2 dni póżniej ,Ostatecznie skończyło się konfliktem, prawnicy firmy kierowali do Nas ostateczne przedsądowe listy do zapłaty kary, Smutne to i żenujące jak człowiek nic nie znaczy tylko
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 2 )     Nie zgadzam się ( 1 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Pozytywna
Autor: Radek 386372
Proszę nie czytać "opinii" pracowników DQM ))) Prawda jest taka, że to jest firma, która nie dotrzymuje żadnego swojego słowa. Oni mają długi przed wiele podwykonawcami. To proszę nigdy nie płacić zaliczkę. Bo później będzie tak same złe, jak my mamy.
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 17 )     Nie zgadzam się ( 0 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Pozytywna
Autor: Dorota Kamińska 361236
Czytając negatywne opinie nie wierzę że mówimy o tej samej firmie. Jedyne słuszne słowo to profesjonalizm. Po każdym etapie protokół i faktura, zero zaliczek. Poprzednie komentarze to bzdura. Dom wybudowany zgodnie z projektem. Doradzają, podpowiadają. Poza tym jeśli ktoś ma obawy to polecam zatrudnienie inspektora.
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 17 )     Nie zgadzam się ( 0 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Pozytywna
Autor: Kazimierz 360976
Zdecydowanie polecam. Budowałem dom z firmą DQM z Białegostoku 1,5 roku temu pod Warszawą. Pełen profesjonalizm i doradztwo. Wszystko przebiegało zgodnie z ustaleniami. Jestem bardzo zadowolony. Nastepny dom też zbuduje mi DQM :)
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 7 )     Nie zgadzam się ( 1 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Pozytywna
Autor: Matbud 360913
Chciałbym podzielić się swoją opinią jako specjalista od wykończenia wnętrz. Miałem przyjemność realizować pod klucz dom w Małopolsce wykonany przez DQM niecały rok temu. Ogólnie pełen profesjonalizm wykonanych posadzek, instalacji c.o. i Elektr. Sciany proste, wszystko trzyma pion i poziom. Tynki nie wymagające większych poprawek poddasze zaizolowane i wykończone płytą G.K. Do dzisiaj nic się nie dzieje a ponoć jeszcze DQM daje gwarancję na cały budynek. Wkładają bardzo dobre okna nie widać oszczędności na izolacjach i zbrojeniu. Wszystko zgodnie ze sztuką, nie ma się za bardzo czego czepiać. Bardzo fajna robótka - szkoda że tak mało firm buduje w ten sposób. Dobra firma :-)
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 15 )     Nie zgadzam się ( 2 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Pozytywna
Autor: Andrzej 360885
Wraz z małżonką mamy bardzo złe doświadczenie z budową pierwszego domu. Budowa trwała 2lata!!!!, mnóstwo wad i przepłacone 30% planowanego budżetu nie licząc nerwów i prawie rozwodu. Nigdy nie podjąbym się budowy nowego domu i ostrzegałem przed tym mojego brata, który zafascynował się firmą DQM , że niby najlepsza i wiarygodna firma z doświadczeniem na rynku. Mając już przetarte szlaki zaproponowałem mu pomoc w tej prawdziwej krucjacie. A tu pełne zdziwienie: kompleksowa realizacja, ogrodzenie budowy, porządek i terminowość. Nie było się do czego przyczepić i do tego w 6mies odebrał dom. Niemożliwe a jednak prawdziwe dlatego zdecydowaliśmy się na budowę nowego pięknego domu z katalogu DQM. Projekt dali w gratisie i po 3mies. dom stoi w stanie surowym otwartym. Czekamy do wiosny na zakończenie prac w terminie. Stary dom sprzedaliśmy i finansujemy budowę nowego. Wynajęliśmy mieszkanie na ten czas i nie martwię się terminem, ponieważ mam zagwarantowane w umowie odsetki za każdy dzień opóźnienia. Trochę było zabawy z dopracowaniem umowy ale DQM jest w tej kwestii elastyczne i osiągnęliśmy (z prawnikiem) to czego oczekiwaliśmy aby czuć się bezpiecznie. BRAWO DQM !!!!
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 7 )     Nie zgadzam się ( 2 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Pozytywna
Autor: Johnny 360838
Polecam DQM!!!!!!! Mieszkam na wyspach i postanowiłem zainwestować w budowę domu w rodzinnej miejscowości pod Krakowem. Szukałem wiarygodnego i bezpiecznego wykonawcy oczywiście przez internet bo nie mieszkam w Polsce i nie często bywam w kraju. Wybrałem DQM bez żadnych wątpliwości. Załatwili za mnie pozwolenie na budowę i postawili dom katalogowy w pól roku. Do kontroli jakości i odbioru etapów budowy wynająłem znajomego budowlańca. Pozostało tylko płacenie transz w ustalonych terminach. Cała rodzina i znajomi twierdzili, że zwariowałem bo przeczytali negatywną opinię o firmie i wiadomo budownictwo w Polsce. Teraz mam piękny wymarzony dom, że chce się wracać z emigracji.
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 6 )     Nie zgadzam się ( 0 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Pozytywna
Autor: Kachson 360791
Razem z mężem długo szukaliśmy wiarygodnego wykonawcy do budowy domu. Oboje jesteśmy zajęci przez cały dzień i nie mamy czasu ani wiedzy żeby tego dopilnować. Zależało nam na jakości wykonanych prac, terminowości i bezpieczeństwie finansowym. Oczywiście każda firma reklamowała się jak najlepiej natomiast jak przyszło do konkretów czyli warunków umowy i dotrzymania terminów (mąż jest prawnikiem) to ostatecznie została jedna firma, która sprostała naszym oczekiwaniom - było dużo papierków na początku ale mogliśmy spokojnie spać a dom odebraliśmy po 5 miesiącach szybciej niż deklarował DQM. Pomijając fakt że nie było tanio to podobał nam się sposób rozliczania poszczególnych etapów budowy zawsze po ich zakończeniu i podpisaniu protokołu odbioru prac. Nie chcieli zaliczki na początek, pierwszą wpłatę zrobiliśmy po zakończeniu pierwszego etapu. Nieprawdopodobne ale mieszkamy już 3lata i nic nie pęka. DQM to pierwsza firma budowlana, którą gorąco polecam.
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 4 )     Nie zgadzam się ( 0 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Pozytywna
Autor: A.W. 360107
Z calego serca polecam firme DQM z Bialegostoku. Pelen profesjonalizm, swietny kontakt, szybka budowa, zero problemow, platnosc po wykonaniu prac i podpisaniu protokolu.
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 11 )     Nie zgadzam się ( 1 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Pozytywna
Autor: Maciej 357634
Ja mogę spokojnie polecić firmę DQM. Wszystko zostało wykonane zgodnie z wytycznymi. Dobry kontakt i świetna realizacja. Dom stoi już 2 lata.
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 25 )     Nie zgadzam się ( 2 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Pozytywna
Autor: Celigowska 356281
Jakże łatwo wystawiać negatywne opinie! Na szczęście łatwo można je zweryfikować. Polecam firmę DQM, bo jest rzetelna, profesjonalna i uczciwa. Żadnych zaliczek nie biorą, płatność po wykonaniu określonej pracy. Trochę dużo papierkowych spraw, ale to świadczy o dużej staranności w powierzonych zadaniach do wykonania. Mili, ludzcy, rozumiejący inwestora. Wszak zazwyczaj buduje się dom tylko raz, to bardzo poważne, życiowe kroki. Polecam szczerze DQM- pomorskie.
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 55 )     Nie zgadzam się ( 2 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Negatywna
Autor: Adrian 354248
FIrma DQM to absolutny brak profesjonalizmu!!!!! Gdybym wiedział, ze tak bedzie wygladac budowa mojego domu przez nich, nigdy bym sie nie zdecydował na DQM. JUz po dwoch miesiacach od zalania stropów, wszystko popękało, za duze dziury w oknach załatali niewielka ilościa styropianu. Nie podniesni fundamentow, co powoduje teraz, ze po kazdej ulewie woda stoi u mnie na podworzu i na schodach zewnetrznych. Juz nie wspomnę kominach z blachy, obitych tak krzywo, ze moj 10letni syn by to lepiej zrobił. Juz nawet nie chce mi sie pisac co wiecej i ile poprawek mnie czeka, ktorych z reszta firma DQM nie chce zrobić. Uwazajcie na nich, bo jakosc pracy i fachowosc o jakiej bylem zapewniamy, ma sie nijak do tego o zaczeło sie dziać po rozpoczeciu budowy...są swietni na poczatku, super kontakt, a pozniej szkoda gadac
Zgadzam się ( 6 )     Nie zgadzam się ( 39 )   zgłoś nadużycie
Dyskusja:
Opinia: Pozytywna
Autor: Lopaciarz 359790
Nie podniesli fundamentow bo nie bylo tego pewnie w umowie. Jezeli w ogole bylo to dqm. Opisujesz zdarzenia ze swojego subiektuwnego doswiadczenia dlubania mlotkiem po scianach z mysla co by tu zepsuc żeby nie zaplacic
Przyłącz się do dyskusji Zgadzam się ( 1 )     Nie zgadzam się ( 0 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Negatywna
Autor: Nie Polecam 336702
Beznadziejna firma budowlana DQM. Zaliczki chętnie bierze tylko rozliczyć się z nich nie potrafi ( z zaliczki 30.000 udokumentowane jedynie 9000 reszta jakiś kosmos na kartce wypisane kwoty i ogromne ilości materiałów ) ,kosztorys na budowę źle wyliczony ( pomyłka o jedyne 70 % ) totalny brak organizacji pracy .Generalnie w październiku pozostawił mnie z rozpoczętą budową ( gdyż terminów również nie dotrzymał ) praca wykonana w 50 % . Jeżeli komuś zależy na terminowej , zgodnej z umową i projektem oraz kosztorysem pracy to zdecydowanie odradzam .
Zgadzam się ( 8 )     Nie zgadzam się ( 25 )   zgłoś nadużycie
Dyskusja:
Opinia: Pozytywna
Autor: Lopaciarz 359757
Co ty opowiadasz. Jakie zaliczki? Nie wiesz o czym piszesz ale pewnie machasz łopatą na tych budowach. Na kartce kosztorys haha. Burakow jes juz cala masa.
Przyłącz się do dyskusji Zgadzam się ( 2 )     Nie zgadzam się ( 0 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Pozytywna
Autor: Nie polecam firmy DQM 336669
Uważajcie na firme DQM. Roboty wykonane niezgodnie z projektem. Pod koniec budowy ucieczka z budowy wraz z pobranymi zaliczkami na materiały. Kilka "kwiatków"/oszustw: - izolacja dachu niezgodnie z projektem (grubosc wełny) - brak podparcia domu bloczkami zgodnie z projektem - zbyt płytko pociagnieta woda do domu (niezgodnie z przepisami) - krzywy komin stykający się z folią i płytami drewnianymi (zagrożenie pożarem) - odpadające kafelki - instalacja elektryczna gołym kablem obok rur z wodą Nigdy nie wpłacajcie zaliczek tej firmie.
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 2 )     Nie zgadzam się ( 24 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Negatywna
Autor: NIE POLECAM 336630
Nie polecam absolutnie firmy DQM, biorą pieniadze a nie wykonują nic. Mają kilka spraw w sadzie , mi są winni kilka tysiecy wiec unikajcie ich jak ognia ! chyba ze ktos lubi rozdawac pieniadze za darmo.
Zgadzam się ( 12 )     Nie zgadzam się ( 42 )   zgłoś nadużycie
Dyskusja:
Opinia: Pozytywna
Autor: Lopaciarz 359819
Dqm bierze pieniadze za wykonana pracę czyli zakonczony etap prac i dodpisany protokół odbioru. Biora pieniadze na piekne oczy i "bedzie pan zadowolony" wszyscy w tech chorej branży. Dqm jako pierwsza daje czysty i przejrzysty wglad w to co kupujesz i za ile i na kiedy. Podpisujac umowę masz pewnosc i bezpieczensdtwo o przebieg budowy. Komentarz napisał chodzacy brak inteligencji
Przyłącz się do dyskusji Zgadzam się ( 1 )     Nie zgadzam się ( 0 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Pozytywna
Autor: Władysława 324979
Realizacja inwestycji przy udziale firmy DQM zasługuje wyłącznie na opinię pozytywną. Główne cechy tego wykonawcy to profesjonalizm, doświadczenie, jakość, terminowość i zaangażowanie. Nasza budowa przebiega sprawnie i bez zarzutu. W każdej chwili można liczyć na doradztwo i ewentualne sugestie. Zdecydowanie polecam!!!
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 27 )     Nie zgadzam się ( 10 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Negatywna
Autor: Rad z Warszawy 279386
Jeśli ktoś chce zakończyć budowę domu w sądzie to polecam dqm. Można próbować udowadniać racje w sądzie albo płacić po 3 latach za dziwne faktury. Radzę lepiej wybrać kogoś bardziej wiarygodnego.
Zgadzam się ( 21 )     Nie zgadzam się ( 32 )   zgłoś nadużycie
Dyskusja:
Opinia: Pozytywna
Autor: Lopaciarz 359854
Zakończyłes budowe i masz sprawe w sadzie a po 3latach dostaniesz wezwanie do zaplaty. Wrozka czarodziejka? Co sie naogladales i kogo nasluchales zeby pisac jak niespelna rozumu mieszacz betonu. Tak wyglada czarny PR na polskim rynku budowlanym prosze państwa. Wystarczy sie wyproznic i nie sposcic wody. Mistrzowie marketingu
Przyłącz się do dyskusji Zgadzam się ( 1 )     Nie zgadzam się ( 0 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Negatywna
Autor: Artur 155817
na wycenę czekasz kilka tygodni i nic, o czyms to świadczy.
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 4 )     Nie zgadzam się ( 18 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Pozytywna
Autor: Paweł 44134
Budowałem z DQM dom 3 lata temu. Wybrałem tą firmę po długiej i starannej selekcji. To co zadecydowało o wyborze to, że się znali na tym co robią i dużo rozwiązań podpowiedzieli. Wybudowali stan surowy bardzo sprawnie w 2,5 miesiąca. Rzetelni, fuszerek nie było. Cenowo - nie byli najtańsi ale cena była warta usługi. Polecam
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 23 )     Nie zgadzam się ( 11 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Pozytywna
Autor: Michał 40728
Też mogę polecić budowę z DQM. Mieszkam już 5 lat w domu przez nich wybudowanym. Nic złego się nie dzieje a sama budowa była bezstresowa. Wszystko kulturalnie i miło. W każdym aspekcie mozna się dogadać. Nie kantują i nie robia oszczędności kosztem klienta. Cenowo też biją lokalnych warszawskich "developerów."
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 18 )     Nie zgadzam się ( 14 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Pozytywna
Autor: Maciej z Warszawy 738
DQM zarządzany przez pana Jana Nikołajuka zbudował mi dom do tzw. stanu deweloperskiego i jestem bardzo zadowolony z jakości i terminowości oraz umiejętności myślenia a przede wszystkim z bardzo dobrej i symaptycznej komunikacji z panem Janem!
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 252 )     Nie zgadzam się ( 251 )   zgłoś nadużycie

Dodaj swoją opinię i pomóż innym podjąć słuszną decyzję

Rekomendowani specjaliści
Ostatnio przeglądani
Specjaliści w regionie

Private Brokers

ul. Kazimierza Wielkiego 142 30-082 Kraków , woj. małopolskie
Kategoria: Projekty, przygotowanie inwestycji Kraków
Ocena:
3.3
(wartość oceny 2) 4/0/2

Mieczysław Serafiński

ul. Nauczycielska 2 05-220 Zielonka , woj. mazowieckie
Kategoria: Projekty, przygotowanie inwestycji Zielonka
Ocena:
0
(wartość oceny 0) 0/0/0

Budstol Invest Sp. z o.o.

ul. Pestalozziego 3 85-095 Bydgoszcz , woj. kujawsko-pomorskie
Kategoria: Budowa, Remonty Bydgoszcz
Ocena:
5
(wartość oceny 1) 1/0/0

Zakład usług kominiarskich

ul. Cmentarna 16 46-023 Osowiec Śląski , woj. opolskie
Kategoria: Budowa, Remonty Osowiec Śląski
Ocena:
0
(wartość oceny 0) 0/0/0

Niwa Szczecin

ul. Energetyków 9 70-656 Szczecin , woj. zachodniopomorskie
Kategoria: Budowa, Remonty Szczecin
Ocena:
4.4
(wartość oceny 40) 47/0/7

TiG s.c.

ul. Leśna 25/39 24-100 Puławy , woj. lubelskie
Kategoria: Budowa, Remonty Puławy
Ocena:
0
(wartość oceny 0) 0/0/0

Mostostal Chełm Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo budownictwa metalowego

ul. Fabryczna 6 22-100 Chełm , woj. lubelskie
Kategoria: Budowa, Remonty Chełm
Ocena:
0
(wartość oceny 0) 0/0/0

Prestige-Dom. PHU

ul. Księżnej Jolanty 35a 62-800 Kalisz , woj. wielkopolskie
Kategoria: Budowa, Remonty Kalisz
Ocena:
0
(wartość oceny 0) 0/0/0

Omega Am. Sp. z o.o.

ul. Parkowa 24 81-726 Sopot , woj. pomorskie
Kategoria: Budowa, Remonty Sopot
Ocena:
0
(wartość oceny -1) 0/0/1

San El SC. Mejsner Z.A., Kiciński K., Śliwka A.

ul. Sieroszewskiego 34 24-100 Puławy , woj. lubelskie
Kategoria: Budowa, Remonty Puławy
Ocena:
0
(wartość oceny 0) 0/0/0

Remoprojekt-2. Zakład usług projektowych i budowlanych. Szczęśniak E.

ul. Okrzei 3 lok. 35 20-128 Lublin , woj. lubelskie
Kategoria: Budowa, Remonty Lublin
Ocena:
0
(wartość oceny 0) 0/0/0

Karabela Sp. z o.o. PW.

ul. Partyzantów 12 22-842 Zamość , woj. lubelskie
Kategoria: Budowa, Remonty Zamość
Ocena:
0
(wartość oceny 0) 0/0/0

Parkiet Styl. Teper T.

ul. Leśna 25a lok. 32 24-100 Puławy , woj. lubelskie
Kategoria: Budowa, Remonty Puławy
Ocena:
0
(wartość oceny 0) 0/0/0

Dor. Sp. z o.o.

ul. al. Szucha 11a lok. 1 00-580 Warszawa , woj. mazowieckie
Kategoria: Budowa, Remonty Warszawa
Ocena:
0
(wartość oceny 0) 0/0/0

KamBruk. Jeziorski K.

ul. gen. Hallera 5/3 63-900 Rawicz , woj. wielkopolskie
Kategoria: Budowa, Remonty Rawicz
Ocena:
0
(wartość oceny -1) 0/0/1

Polmarche Nutrition Sp. z o.o.

ul. Jasielska 50/90 02-128 Warszawa , woj. mazowieckie
Kategoria: Budowa, Remonty Warszawa
Ocena:
0
(wartość oceny 0) 0/0/0

Hędrzak Krzysztof. Usługi hydrauliczne

ul. 8 36-212 Trześniów , woj. podkarpackie
Kategoria: Budowa, Remonty Trześniów
Ocena:
0
(wartość oceny 0) 0/0/0

E & J s.c. Przedsiębiorstwo innowacyjno - wdrożeniowe. Brożek E., Szczepaniuk J.

ul. Kościuszki 35A 21-300 Radzyń Podlaski , woj. lubelskie
Kategoria: Budowa, Remonty Radzyń Podlaski
Ocena:
0
(wartość oceny 0) 0/0/0

Ejs. Firma projektowo-wykonawcza

ul. Narcyzowa 7 22-400 Zamość , woj. lubelskie
Kategoria: Budowa, Remonty Zamość
Ocena:
0
(wartość oceny 0) 0/0/0

Dekor. Wszoła M.

ul. rondo Wyszyńskiego 28/27 22-400 Zamość , woj. lubelskie
Kategoria: Budowa, Remonty Zamość
Ocena:
0
(wartość oceny 0) 0/0/0

Jurbud. Usługi remontowo - budowlane, wykończenia wnętrz

ul. Połaniecka 8 lok. 49 22-100 Chełm , woj. lubelskie
Kategoria: Budowa, Remonty Chełm
Ocena:
0
(wartość oceny 0) 0/0/0

Kurzempa H. Zakład usług kominiarsko - budowlanych

ul. Partyzantów 5a lok. 67 24-100 Puławy , woj. lubelskie
Kategoria: Budowa, Remonty Puławy
Ocena:
0
(wartość oceny 0) 0/0/0

Gallaś Tomasz. Zakład wodno-kanalizacyjny

ul. 3 Maja 36a 62-041 Puszczykowo , woj. wielkopolskie
Kategoria: Budowa, Remonty Puszczykowo
Ocena:
0
(wartość oceny 0) 0/0/0
Specjaliści w regionie Bud24.PL
dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podlaskie podkarpackie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie kontakt współpraca reklama regulamin polityka prywatności
Wszelkie prawa zastrzeżone © Bud24.PL 2012