informacja medyczna | informacja medyczna | informacja motoryzacyjna | informacja budowlana | windykacja | praca | sprzedam | sprzedam
zarejestruj się |
zaloguj się
medyczne: informacja medyczna lekarz stomatolog weterynarz ogłoszenia zwierzęta klinika badanie sanatorium lekarze zdrowie lekarz
prawnicze: prawnik prawnicy windykacja komisariat ochroniarze sąd rejonowy sąd okręgowy sąd apelacyjny urząd miejski komornicy odsetki ustawowe odsetki podatkowe
budowlane: informacja budowlana ranking fachowców fachowiec działki budowlane
motoryzacyjne: informacja motoryzacyjna ranking mechaników pomoc drogowa holowanie
ogłoszeniowe: sprzedam praca baza adresowa platforma handlowa kwiaty na telefon wrocław centrum ogłoszeń prasowych
wybierz kategorię
 

Molbud. Sp. z o.o.

moje ogłoszenia
Informacje
Odwiedziny strony: 116303
Reklama
Nazwa:
Molbud. Sp. z o.o.
Adres:
PCK 20f
43-230 Goczałkowice-Zdrój , śląskie
Telefon:
(32) 212 70 61,
---
Kontakt:
Napisz do nas - czekamy na Twój kontakt 24h
godziny pracy ... zobacz ...
sprawdź inne formy kontaktu ... zobacz ...
rejestracja telefoniczna ... zobacz ...
rejestracja internetowa ... zobacz ...
kliknij tutaj ...
Dodaj opinię
Zwiń formularz
Przedstaw swoje stanowisko:
     

Treść Twojej opinii:


Podpis:

Twój adres e-mail:


W celu zabezpieczenia antyspamowego
aby dodać opinię należy przepisac kod z obraza poniżej.
Zwiń formularz
Osób na stronie: 2
| Popularność:
5 | Ocena:
4.6 (głosów 27)

Opinie o mnie

Wartość opinii:
4.6
Pozytywnych:
24  
Neutralnych:
1  
Negatywnych:
2  
Łącznie:
27  

Dodaj opinię

Pokaż opinie:              
Opinia: Negatywna
Autor: Asia 319002
Firma nie wywiązuje się z płatności w terminie. Pani z księgowości niesłowna, przeciąga terminy płatności, tłumaczy się dużą ilością pracy.
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 1 )     Nie zgadzam się ( 3 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Pozytywna
Autor: Katarzyna 26667
Super firma, są świetni, bajkowe budynki postawili. W Pszczynie są najlepsi, nie ma lepszej firmy w mieście od nich. Można zobaczyć ich apartamenty w Pszczynie na osiedlu Piastów.
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 7 )     Nie zgadzam się ( 0 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Pozytywna
Autor: Ja 10159
Bardzo dobra firma i tyle. Nie mam nic więcej do powiedzenia w tym temacie. Co tu więcej pisać. Każdy może sobie ich sprawdzić w necie czy też na żywo.
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 163 )     Nie zgadzam się ( 52 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Pozytywna
Autor: Zartowniś 6503
Skoro płacą po terminie, po co pracujesz z Molbudem? Nie rozumiem cię człowieku. Może po prostu pracuj z inną firmą jako podwykonawca, ta inna dobra firma na pewno zapłaci ci w terminie super dobre pieniądze, ha ha ha
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 251 )     Nie zgadzam się ( 67 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Pozytywna
Autor: Kaz 6475
Bardzo dobra firma, współpracuję z Molbudem od kilku lat. Dobrze i szybko wykonują robotę, ludziom dobrze płacą, podwykonawcą płacą zawsze, ale nie zawsze w terminie.
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 160 )     Nie zgadzam się ( 12 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Negatywna
Autor: podwykonawca 1824
Witam.Molbud porzdna firma jesli chodzi o wykonanie szybkosc terminowosc i solidnosc prac. Jesli chodzi o wspolprace jest firma ciezko wyplacalna bardzo dlugooo przeciaga terminy platnosci( lub twierdza ze przelew poszedl po paru dniach mowia ze nie poszed itd) Prosze dobrze sie zastanowic przy wspolpracy lub zlote nerwy miec
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 455 )     Nie zgadzam się ( 632 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Pozytywna
Autor: Wieslaw 10804
Bardzo solidni ludzie, szefostwo bardzo uczciwe. Zleciłem tej firmie moje inwestycje w Ustroniu. Trudna robota - basen, żelbety w górskim terenie. Dysponują swoim żurawiem i sprzętem do prac ziemnych, mają swoje szałunki. Dotychczas idzie robota katalogowo.
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 437 )     Nie zgadzam się ( 189 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Pozytywna
Autor: Marian 10394
Molbud to porządna firma. Bardzo dobrzy fachowcy. Znam ich robotę. W Mysłowicach budowany jest budynek SPA, molbud to robi - solidnie i szybko.
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 425 )     Nie zgadzam się ( 181 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Pozytywna
Autor: Baska 31264
Molbud to firma budowlana najstarsza w Pszczynie. Solidni fachowcy, słyszałam że w tym roku wygrali komnkurs na najrzetelniejszą firmę z całej Pszczyny i powiatu. Należy im się, aby było więcej takich firm i takich ludzi.
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 448 )     Nie zgadzam się ( 123 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Pozytywna
Autor: Janek 28627
Bardzo rzetelna i solidna firma budowlana. Nie można się doczepiać do nich. Duża firma z długą tradycją. Mogę polecić molbud, dobrzy są. Polecam kierownika Adriana, zna się chlop na robocie, nie ściemnia.
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 463 )     Nie zgadzam się ( 206 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Pozytywna
Autor: bartek 23617
Cześć, nazywam się Bartek. Mój brat pracuje od dwóch lat w firmie Molbud. Jest bardzo zadowolony z wypłat i tego, że dowożą go do pracy za darmo. KIlka razy byłem u niego na budowach, fajnie budują, super jakość, ostatnio byłem na ich budowie w Tychach przy Niepodległości, budują tam 5 piętrowy biurowiec dla Banku Śląskiego, super robota. Ja kończę technikum za rok i też będę chciał się do nich przyjąć.
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 369 )     Nie zgadzam się ( 198 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Pozytywna
Autor: Koro 17560
Molbud to rzetelna firma. Znam osobiście kilku pracowników i kierownika. Polecam ich usługi, oglądałem kilka ich domów. Ostatnio wybudowali fajny biurowiec w Goczałkowicach - robi wrażenie.
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 459 )     Nie zgadzam się ( 212 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Pozytywna
Autor: Koro 17530
Molbud to rzetelna firma. Znam osobiście kilku pracowników i kierownika. Polecam ich usługi, oglądałem kilka ich domów. Ostatnio wybudowali fajny biurowiec w Goczałkowicach - robi wrażenie.
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 452 )     Nie zgadzam się ( 194 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Pozytywna
Autor: Karolina 16829
Wystawiam pozytywną opinię firmie Molbud. Firma ta wybudowała dom dla moich znajomych w Katowicach. W tym roku się przeprowadzali. Byłam z mężem u nich i oglądałam domek, nam się wszystko podoba. Jak się uda, w przyszłym roku rozpoczniemy budowę w Podlesiu, na pewno będziemy chcieli, by budował nam Molbud.
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 448 )     Nie zgadzam się ( 188 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Pozytywna
Autor: Nadia 14724
Polecam firmę Molbud. Dobrzy fachowcy, uczciwa firma. Nie mam uwag do tego jak wybudowali dom dla moich rodziców. Nie było problemów z robotą i z rozliczeniam.
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 479 )     Nie zgadzam się ( 190 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Neutralna
Autor: ps 13334
Nie wiem co tak uczepiono się tej warowni, przecież MOLBUD nie projektował warowni więc nie miem do czego ten zachwyt. MOLBUD wykonał to tylko tak jak projektant chciał.
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 222 )     Nie zgadzam się ( 190 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Pozytywna
Autor: Anonim 6282
Wszyscy Molbud chwalą i chwalą. Może rzeczywiście jest to firma dobra i rzetelna, nie mówię, że nie, pewnie są dobrzy, w końcu są na rynku ponad 23 lata, myślę jednak, że mieli sporo szczęścia, skoro dostali zlecenie na budowę Warowni Pszczyńskich Rycerzy - to mogli się po prostu pokazać i sprawdzić. Inne firmy tej szansy nie miały, może te inne także wykonałyby ten budynek tak samo dobrze i teraz one odbierałyby zachwyty i gratulacje. Molbud miał szczęście, że mógł budować Warownie, i z tego szczęścia skorzystał, na tym wygrał
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 252 )     Nie zgadzam się ( 197 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Pozytywna
Autor: Joanna Kania 6252
Nie jestem żadnym inżynierem, nie znam się na budownictwie. Jestem kobietą, matką. Byłam w zeszłym tygodniu z dziećmi w Warowni w Pszczynie - po prostu fantastyczna sprawa. Piękny obiekt, każdy szczegół perfekcyjny, wykonanie oryginalne i niepowtarzalne - jeżeli wszystko to wykonała firma MOLBUD, to ja lepszej roboty jeszcze nie widziałam. Weźcie swoje dzieciaki i przyjedźcie do Warowni, radość dla dzieci i dla Was.
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 446 )     Nie zgadzam się ( 191 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Pozytywna
Autor: Michal 1391
Molbud to najlepsza firma w regionie. Zrobili dla nas kilka inwestycji,jedna z nich to Warownia w Pszczynie,polecam,,www.warownia.com.pl
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 471 )     Nie zgadzam się ( 202 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Pozytywna
Autor: olek 13109
Nie będę się rozpisywał i wychwalał firmę, powiem tyle - wybudowali siedzibę i magazyny firmy w której pracuję w Katowicach, ulica Gospodarcza 16 - super. Podjedźcie i zobaczcie sami.
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 493 )     Nie zgadzam się ( 233 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Pozytywna
Autor: Anita 12639
Pracuję w Pszczynie na stacji paliw Borim, przy DK1. Molbud buduje dla mojego szefa zamek - warownię. W zamku będzie restauracja na 3 poziomach. Budują to odjazdowo, jestem w szoku. Można zoboczyć to co robią w necie, nie znam strony, ale gdy wpiszecie: warownia pszczyńskich rycerzy to się znajdzie w google.
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 465 )     Nie zgadzam się ( 207 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Pozytywna
Autor: Michał W. 12582
Nie lubię chwalić budowlańców, bo ogólnie to nigdy nie wiadomo co się po budowlańcach spodziewać, jednak na Molbud nie mogę narzekać. Około rok temu zakończyli budowę domu dla rodziców, dla mnie też, ale już się usamodzielniłem. Budowa przebiegała dobrze, małe opóźnienie było przy brukach, zaczęli je 2 tygodnie później, jednak chyba mogę ich polecić - było dobrze, bez nerwów
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 482 )     Nie zgadzam się ( 202 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Pozytywna
Autor: Kuba 553
Molbud - rzetelna firma. Wykonali dom dla mojej rodziny w Bielsku-Białej. Skończyli robotę w tym roku. Poza drobnymi opóźnieniami w płytkowaniu łazienek wszystko dobrze się układało. Nie mogę powiedzieć na nich złego słowa.
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 478 )     Nie zgadzam się ( 372 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Pozytywna
Autor: Sławek 835
To dobra firma, nie znam lepszej w regionie śląskim. Znam kilku fachowców, którzy pracują w Molbudzie, dobrzy są. Jestem z Pszczyny, tutaj każdy zna Molbud, mają bardzo dobrą opinię. Budują zamek przy DK-1, super robota.
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 444 )     Nie zgadzam się ( 261 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Pozytywna
Autor: Jacek 745564
Molbud to bardzo rzetelna firma. Budują, właściwie już kończą budowę domu dla mojego Taty w Miedźnej. Jesteśmy bardzo zadowoleni z ich roboty. U nas wszystko gra z ich robotą. Gdy Tata zatrudnił inne firmy do pewnych robót wykończeniowych (kamieniarz, gość od wykładzin, parkieciarz) to narzekał, że musi się męczyć z tymi ludźmi, żałował że nie zlecił całości prac Molbudowi. Teraz będą rozpoczynać chodniki z kostki Libet. Zobaczymy jak im pójdzie z tym.
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 545 )     Nie zgadzam się ( 219 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Pozytywna
Autor: Marek 156126
Witam. Molbud - solidna i poważna firma. Duża jakość robót, doświadczenie. Godni polecenia, chociaż ceny nie najniższe. Znam ich robotę, nie można się czepiać.
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 553 )     Nie zgadzam się ( 232 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Pozytywna
Autor: Mariusz 120013
Molbud buduje dla mnie dom w Bojszowach. Obecnie wykonują docieplenie elewacji, zrobili już: stan surowy, instalacje, tynki wewn, posadzki, zamontowali okna. Jestem dotychczas bardzo zadowolony. Robią w terminie, zapłaciłem na razie tyle ile w umowie zadeklarowali. Mogę ich chyba polecić. Zobaczymy jak będzie dalej?
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 571 )     Nie zgadzam się ( 231 )   zgłoś nadużycie

Dodaj swoją opinię i pomóż innym podjąć słuszną decyzję

Rekomendowani specjaliści
Ostatnio przeglądani
Specjaliści w regionie

TiG s.c.

ul. Leśna 25/39 24-100 Puławy , woj. lubelskie
Kategoria: Budowa, Remonty Puławy
Ocena:
0
(wartość oceny 0) 0/0/0

Mostostal Chełm Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo budownictwa metalowego

ul. Fabryczna 6 22-100 Chełm , woj. lubelskie
Kategoria: Budowa, Remonty Chełm
Ocena:
0
(wartość oceny 0) 0/0/0

Prestige-Dom. PHU

ul. Księżnej Jolanty 35a 62-800 Kalisz , woj. wielkopolskie
Kategoria: Budowa, Remonty Kalisz
Ocena:
0
(wartość oceny 0) 0/0/0

Omega Am. Sp. z o.o.

ul. Parkowa 24 81-726 Sopot , woj. pomorskie
Kategoria: Budowa, Remonty Sopot
Ocena:
0
(wartość oceny -1) 0/0/1

San El SC. Mejsner Z.A., Kiciński K., Śliwka A.

ul. Sieroszewskiego 34 24-100 Puławy , woj. lubelskie
Kategoria: Budowa, Remonty Puławy
Ocena:
0
(wartość oceny 0) 0/0/0

Remoprojekt-2. Zakład usług projektowych i budowlanych. Szczęśniak E.

ul. Okrzei 3 lok. 35 20-128 Lublin , woj. lubelskie
Kategoria: Budowa, Remonty Lublin
Ocena:
0
(wartość oceny 0) 0/0/0

Karabela Sp. z o.o. PW.

ul. Partyzantów 12 22-842 Zamość , woj. lubelskie
Kategoria: Budowa, Remonty Zamość
Ocena:
0
(wartość oceny 0) 0/0/0

Parkiet Styl. Teper T.

ul. Leśna 25a lok. 32 24-100 Puławy , woj. lubelskie
Kategoria: Budowa, Remonty Puławy
Ocena:
0
(wartość oceny 0) 0/0/0

Dor. Sp. z o.o.

ul. al. Szucha 11a lok. 1 00-580 Warszawa , woj. mazowieckie
Kategoria: Budowa, Remonty Warszawa
Ocena:
0
(wartość oceny 0) 0/0/0

KamBruk. Jeziorski K.

ul. gen. Hallera 5/3 63-900 Rawicz , woj. wielkopolskie
Kategoria: Budowa, Remonty Rawicz
Ocena:
0
(wartość oceny -1) 0/0/1

Polmarche Nutrition Sp. z o.o.

ul. Jasielska 50/90 02-128 Warszawa , woj. mazowieckie
Kategoria: Budowa, Remonty Warszawa
Ocena:
0
(wartość oceny 0) 0/0/0

Hędrzak Krzysztof. Usługi hydrauliczne

ul. 8 36-212 Trześniów , woj. podkarpackie
Kategoria: Budowa, Remonty Trześniów
Ocena:
0
(wartość oceny 0) 0/0/0

E & J s.c. Przedsiębiorstwo innowacyjno - wdrożeniowe. Brożek E., Szczepaniuk J.

ul. Kościuszki 35A 21-300 Radzyń Podlaski , woj. lubelskie
Kategoria: Budowa, Remonty Radzyń Podlaski
Ocena:
0
(wartość oceny 0) 0/0/0

Ejs. Firma projektowo-wykonawcza

ul. Narcyzowa 7 22-400 Zamość , woj. lubelskie
Kategoria: Budowa, Remonty Zamość
Ocena:
0
(wartość oceny 0) 0/0/0

Dekor. Wszoła M.

ul. rondo Wyszyńskiego 28/27 22-400 Zamość , woj. lubelskie
Kategoria: Budowa, Remonty Zamość
Ocena:
0
(wartość oceny 0) 0/0/0

Jurbud. Usługi remontowo - budowlane, wykończenia wnętrz

ul. Połaniecka 8 lok. 49 22-100 Chełm , woj. lubelskie
Kategoria: Budowa, Remonty Chełm
Ocena:
0
(wartość oceny 0) 0/0/0

Kurzempa H. Zakład usług kominiarsko - budowlanych

ul. Partyzantów 5a lok. 67 24-100 Puławy , woj. lubelskie
Kategoria: Budowa, Remonty Puławy
Ocena:
0
(wartość oceny 0) 0/0/0

Gallaś Tomasz. Zakład wodno-kanalizacyjny

ul. 3 Maja 36a 62-041 Puszczykowo , woj. wielkopolskie
Kategoria: Budowa, Remonty Puszczykowo
Ocena:
0
(wartość oceny 0) 0/0/0
ADK
Specjaliści w regionie Bud24.PL
dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podlaskie podkarpackie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie kontakt współpraca reklama regulamin polityka prywatności
Wszelkie prawa zastrzeżone © Bud24.PL 2012